[ryv-popup video="https://www.youtube.com/embed/QTGBEEz_xV0?autoplay=1"]
BACK TO TOP
BACK TO TOP

LINE UP

PHASE 1/3 ANNOUNCED

A.M.C

EMPEROR

MADUK

PYTHIUS

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

EVIL ACTIVITIES

SEFA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

TICKETS

Tickets

VSTUPENKY JSOU V PRODEJI

I. Vlna Early bird 790 Kč vč. poplatků předprodejní sítě – VYPRODÁNO
II. Vlna 890 Kč vč. poplatků předprodejní sítě – VYPRODÁNO
III. Vlna 990 Kč vč. poplatků předprodejní sítě – V PRODEJI
IV. Vlna 1090 Kč vč. poplatků předprodejní sítě
V. Vlna 1190 Kč vč. poplatků předprodejní sítě
VIP Vstupenky – budou puštěny do prodeje v průběhu léta. Nezapomeňte, že vždy můžete upgradovat své normální vstupenky na VIP.

BALÍČKY S UBYTOVÁNÍM ZAKOUPÍTE V SÍTI FESTICKET – KOUPIT BALÍČKY 

 INFO

Imagination je největší tuzemský halový festival soustředící se na drum & bass a harder styles. Festival nabízí propojení moderních elektronických hudebních žánrů a jedinečný audiovizuální zážitek v délce 10 hodin na dvou stagích. Během noci vystoupí na unikátních scénách vždy více jak 20 mezinárodně uznávaných projektů. V minulých letech Imagination obsadil 1. a 2. příčku ve vyhlášení Czech Drum & Bass Awards v kategorii halová akce roku. Vychutnejte si to nejlepší z aktuální světové elektronické scény přímo v srdci Evropy. Těšíme se na Vás!

MÍSTO

Festival se bude konat v halách na Výstavišti PVA v pražských Letňanech.

FAQ

Q: Můžu si zakoupit vstupenky na místě?
A: Obvykle jsou vstupenky v prodeji na místě od 19:00, pokud není festival vyprodán. Bližší info k prodeji na místě zveřejňujeme vždy v týdnu festivalu.

Q: Jaký je časový line up?
A: Časový line up zveřejňujeme v týden festivalu.

Q: Dá se u festivalu zaparkovat?
A: Ano, můžete parkovat na parkovišti u Výstaviště zdarma, nebo v přilehlých oblastech.

HISTORIE

Na české taneční scéně se Imagination objevil na jaře roku 2012. Akce v garážích na Vyšehradě se dělila na dva díly (drum & bassovou a harder styles část) a navštívilo ji přes 1500 návštěvníků. Pokračování akce již hostily dva Křižíkovy pavilony pražského výstaviště v Holešovicích. Účinkovalo zde 10 zahraničních vystupujících, návštěvnost činila přes tři tisíce lidí. V pořadí třetí Imagination, který se konal tentokrát již ve třech Křižíkových pavilonech na pražském výstavišti v Holešovicích navštívilo necelých pět tisíc návštěvníků a přes 20 zahraničních vystupujících. V roce 2014 organizátoři ohlásili přesun z Holešovic na pražské výstaviště v Letňanech. Imagination Festival v roce 2014 představil dvě obrovské designové stage s vizualizací a světelnou show a více jak 25 zahraničních vystupujících. Dle odhadů festival přivítal více jak 6000 návštěvníků z celé Evropy. V roce 2015 se pak Imagination vrátil na Výstaviště v Holešovicích, kde představil opět 3 stage a jména jako Netsky, Angerfist, Brennan Heart a desítky dalších. V roce 2016 pak Imagination poprvé představil pohyblivý stage design a proměnlivou drum & bassovou stage, intra pro všechny djs a také kulisu Máyského chrámu na druhé mainstagi. V roce 2017 se Imagination vydal na vesmírnou odyseu na drum & bassové stagi a pouštní cestu v nemilosrdné bugyně na hardstyle/hardcore Devastatoru. Vystoupili zde jména jako Pendulum, Headhunterz, Da Tweekaz a mnoho dalších. Nejsilnejší ročník téměř vyprodal Holešovice a další ročník se tudíž přesouvá do Výstaviště PVA v pražských Letňanech. Letňanské Výstaviště nám poskytne dostatek prostoru jak pro návštěvníky, tak pro stage design a obrovský line up. Těšíme se na Vás!

POZVANÍ ZAHRANIČNÍ UMĚLCI V PŘEDCHOZÍCH LETECH

Angerfist /nl/, Pendulum /au/, Headhunterz /nl/, Noisia /nl/, Noisecontrollers /nl/, Wilkinson /uk/, Modestep /uk/, Zatox /it/, Netsky /be/, Sigma /uk/, Brennan Heart /nl/, Miss K8 /ukr/, Ed Rush /uk/, Da Tweekaz /no/, Black Sun Empire /nl/, Psyko Punkz /nl/, Noize Suppressor /it/, Delta Heavy /uk/, Dj Marky /bra/, Day-Mar /nl/, Dj Mad Dog /it/, Tha Playah /nl/, Calyx & Teebee /uk/, Dimension /uk/, Art Of Fighters /it/, Adaro /nl/, Loadstar /uk/, Rene LaVice /can/, Tobias Luke /ger/, Audio /uk/, Mefjus /at/, State Of Mind /nz/, Maduk /nl/, Hybrid Minds /uk/, LNY TNZ /nl/, The Outside Agency /nl/, Emperor /uk/, The Upbeats /nz/,  Dr. Peacock /nl/, Dj Aphrodite /uk/, Viper xxl /ger/, Gridlok /us/, Limewax /nl/, Macky Gee /uk/, The Sickest Squad /it/, Drokz /nl/, David Moleon /esp/, Deetox /nl/, Maztek /it/, June Miller /nl/, The Braindrillerz /it/, Telekinesis /slo/, Gancher & Ruin /ru/, Anime /it/, Pythius /nl/, I:Gor /pl/, In-Phase /be/, Jan Fleck /ger/, Technicolour /uk/, Agressor Bunx /ukr/, Katharsys /fr/, Zombie Cats /ger/, Feint /uk/, Neonlight /ger/, Noisekick /nl/, Hallucinator /it/, Optical /uk/, Dj A.M.C. /uk/, Rebourne /nl/, The Panacea /ger/, Tantrum Desire /uk/, Dub Elements /esp/, Blokhe4d /uk/, Mistabishi Live /uk/, Lowroller /it/, The Clamps /uk/, NickBee /uk/,Futurebound /uk/, Mc Coppa /uk/, Igoa /ger/, Peter Kurten /be/, Cause 4 Concern /uk/, Sinister Souls /nl/, L.a.o.s. /fin/, D-Tox /it/, Deep Focus /uk/, MC Tha Watcher /nl/, MC No-ID /nl/, MC Dave Revan /nl/, MC Dv8 /nl/, Forbidden Society /cz/, Hungry Beats /cz/, B-Complex /sk/, L-Plus /sk/, Enhancer /sk/, Golpe /cz/, Moptron & Zenon /pl/, A-Cray /cz/, Madface /cz/, Rido /cz/, Pixie /cz/, No Money /cz/, Computerartist /cz/, Qo /cz/, N:Force /cz/, Aze /cz/, George Crusher /cz/, Psychical Research /cz/, Hanzall /cz/, Heavy Noizes /sk/, Maicuss /cz/, Gasmask 71 /cz/, The Freaks /sk/, Blofeld /cz/, B.Unq /cz/, Theya /cz/, Snookey /cz/, Dave.lxr /cz/, Beast 67 /cz/, Penza /cz/, Pwp /cz/, Dark Wizard /cz/, Membrain /cz/, Mollie Collins /uk/

OFFICIAL AFTERMOVIE

Photos

Travel

Bez názvu-3

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Výstaviště v Letňanech leží přímo na konečné stanici metra C „Letňany“. Pokud přijedete autobusem na hlavní autobusové nádraží na florenci, či vlakem na hlavní nádraží, stačí se pouze svézt metrem do konečné stanice „Letňany“. Pokud přijedete autem, budete mít možnost zaparkovat přímo na parkovišti u festivalu.

GPS: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY

HARDTRIPY.PL – ZÁJEZD Z POLSKA – FB EVENT

ZÁJEZD Z BRNA – FB EVENT

Chcete zorganizovat autobusový zájezd? Máte zájem o propagaci našeho festivalu či o užší spolupráci? Napište nám na info@imaginationfestival.cz

Merchandise

Oficiální merchandise z předchozích edic festivalu je možné zakoupit online na stránkách DNB STORE. Letošní edice merchandise bude zveřejněna několik týdnů před festivalem.