KOMPLETNÍ INFORMACE


Kompletní Informace k nadcházejícímu Outdoor Rave

MÍSTO KONÁNÍ, START AKCE, PRODEJ VSTUPENEK

Outdoor Rave se koná v sobotu ve Svojšickém afiteátru u Pardubic. Program festivalu začíná ve 15:00 a končí v 06:00 ráno. Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival užitečnou brožurku s časovým rozpisem dj’s od našich hostesek. Vstupenky z registrací zdarma dorazí na vaše emaily během pondělí/úterý – rozesílá je přímo síť Go Out.

Vstupenky budou v prodeji k dispozici na místě 200 Kč (jednorázový vstup); 500 Kč In & Out páska, jež opravňuje k volnému opouštění areálu. Registrovaní mají jednorázový vstup zdarma vázaný na jméno. Každý návštěvník je povinnen při kontrole vstupenky zdarma na vstupních koridorech předložit doklad totožnosti. Pokud doklad nepředloží, vstupenka pozbývá platnosti a musí si zakoupit novou vstupenku na pokladně za 200 Kč. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji či dostali vstupenku za svou registraci, se dostaví ke koridorům u vstupu do areálu. Návštěvníci jež si koupili v předprodeji In & Out Pass, se dostaví opáskovat do akreditační budky. Všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Vstupenku si můžete vytisknout nebo ji skenovat z telefonu. Doporučujeme Vám přijít již během odpoledne, ať si užijete i denní část festivalu a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice oblečení na merchandise stánku.

KOUPIT VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI

V areálu festivalu je umístěn bankomat, přesto doporučujeme, abyste si s sebou vzali dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit jak českými korunami tak eurem.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Náramky Outdoor Rave si však můžete pořídit za symbolickou cenu na oficiálním merchandise stánku. Návštěvníci se zakoupenými In & Out Passy dostanou pásky, které budou k vyzvednutí na akreditacích. Po opuštění areálu pozbývají jednorázové vstupenky platnosti.

AKREDITACE, E-TICKETS

Akreditace se otevřou ve 14:00 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.
Návštěvníci jež vyhráli vstup v soutežích se musí akreditovat platným dokladem totožnosti v stánku AKREDITACE u vstupu. Poté jim bude umožněn vstup do areálu.

KEMPOVÁNÍ

Je zakázáno kempovat a parkovat u festivalu během pátku. Kemp i parkoviště se otevírá až v sobotu ve 12:00. Kemp je potřeba vyklidit do neděle 12:00.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

LOCKERBOXY

V areálu si můžete odložit své věci v připravených zamykacích skříňkách – lockerboxes – za poplatek 150,-Kč (+100Kč záloha na klíček). Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili do lockerboxů a neobtěžovali tak zavazadly ostatní návštěvníky, zároveň předešli ztrátě / poškození věci.

OBČERSTVENÍ

K dispozici budou celkem 4 bary. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu budou otevřeny stánky se širokým sortimentem jídla naproti Harder Styles stanu.

OFICIÁLNÍ MERCHANDISE – VE STÁNKU ESCAPE WEAR

Limitované množství pánských a dámských triček s motivem OUTDOOR RAVE a také Imagination festival a Devastator stage zakoupíte na oficiálním merchandise stánku vedle baru u DnB stage. Také zde zakoupíte náramky Outdoor Rave „I’ve survived“ .

Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.

TOALETY

Záchody budou umístěny v areálu festivalu vedle Drum & Bassové stage.

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí u Drum & Bassové stage. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.

Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, budou na festivalu zálohované půl litrové kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.

MAPKA FESTIVALU

TIMETABLE

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Vlakem

Nejjednodušší cesta hromadnou dopravou vede na Pardubické hlavní nádraží které se nachází na hlavní trati mezi Prahou a Ostravou, Olomoucí, Brnem a dalšími velkými českými městy. Cestu do Pardubic si můžete nejlépe naplánovat přes portál IDOS.CZ na kterém najdete všechny aktuální jízdní řády. Z Pardubického hlavního nádraží bude pro návštěvníky festivalu připraven speciální autobusový svoz k areálu festivalu.

Autobusová doprava z Pardubic do Svojšic a zpět

Zajistili jsme pro vás dopravu autobusem z Pardubic. AUTOBUSY ODJÍŽDÍ Z NÁSTUPIŠTĚ 12 UVNITŘ AREÁLU HLAVNÍHO AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ V PARDUBICÍCH. Pro lepší orientaci budou autobusy polepeny plakáty festivalu Svojšice 2018. Plánovaný odjezd prvního autobusu z hlavního autobusového nádraží je v 14:00 HODIN. Autobusy budou jezdit v 30 min intervalech. Poslední autobus směr festival je očekáván okolo 22. hodiny, ojdezd je ovšem podmíněn minimálně 10 lidmi nčekajícími na nádraží. Areál hlavního autobusového nádraží Pardubice je vzdálen přibližně 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží.

Autobusy ZE SVOJŠIC budou přistaveny u hlavní silnice v blízkosti vstupu do areálu. Odjezd prvního autobusu ze Svojšic do Pardubic je v NEDĚLI V 6.00 HODIN.

Cena jednotlivé jízdy je 80 Kč. Prosíme mějte připravené drobné.

Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí. Změny vyhrazeny.

GPS: 49.970542,15.603536

OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově) tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, cedule, nápisy a vlajky s podporou vaší země či vystupujících. Outdoor Rave nevyžaduje žádný dresscode. Veškeré oděvy, vlajky a symboly podporující netoleranci vůči jiné národnosti, rase, etniku, víře či sexuální orientaci nejsou na festivalu povoleny a jejich majitelé budou z areálu vyvedeni.

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek!

Organizační tým IMI DANCE