Lokalita


Areál

Adresa:  Svojšice u Pardubic – Amfiteátr, Svojšice 8, 533 62 Svojšice; 49°58’14.2″N 15°36’12.0″E

Festival se odehraje 18.8.2018 od 15:00 v přírodním prostředí Svojšického amfiteátru, který je známý svou neopakovatelnou atmosférou. O dopravě do areálu se dočtete níže.


Kempování

Kempování bude možné od soboty 12:00 do neděle 12:00 zdarma v blízkosti areálu. Je zakázáno rozdělávat ohně, grilovat, vnášení skla, lahví apod. Nepřijíždějte do kempu dříve, než v sobotu v poledne. Stanové městečko není hlídané. Nenechávejte si ve stanech žádné věci, buďte opatrní a obezřetní. Jedete na festival, vezměte si s sebou jen nezbytné věci. Využijte lockerboxů pro schování svých cenných věcí.


Vlak

Nejjednodušší cesta hromadnou dopravou vede na Pardubické hlavní nádraží které se nachází na hlavní trati mezi Prahou a Ostravou, Olomoucí, Brnem a dalšími velkými českými městy. Cestu do Pardubic si můžete nejlépe naplánovat přes portál idos.cz na kterém najdete všechny aktuální jízdní řády. Z Pardubického hlavního nádraží bude pro návštěvníky festivalu připraven speciální autobusový svoz k areálu festivalu.


Autobusová doprava z Pardubic do Svojšic a zpět

Zajistili jsme pro vás dopravu autobusem z Pardubic. AUTOBUSY ODJÍŽDÍ Z NÁSTUPIŠTĚ 12 UVNITŘ AREÁLU HLAVNÍHO AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ V PARDUBICÍCH. Pro lepší orientaci budou autobusy polepeny plakáty festivalu Svojšice 2018. Plánovaný odjezd prvního autobusu z hlavního autobusového nádraží je v 14:00 HODIN. Autobusy budou jezdit v 30 min intervalech. Poslední autobus bude vyjíždět ve 22 hodin ovšem na místě musí být minimálně 10 osob. Areál hlavního autobusového nádraží Pardubice je vzdálen přibližně 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží.

Autobusy ZE SVOJŠIC budou přistaveny u hlavní silnice v blízkosti vstupu do areálu. Odjezd prvního autobusu ze Svojšic do Pardubic je v NEDĚLI V 6.00 HODIN.

Cena jednotlivé jízdy je 80 Kč. Prosíme mějte připravené drobné.

Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí. Změny vyhrazeny.


Auto

Parkování pro jedno vozidlo bude stát 250 Kč.

Kolem areálu platí zákaz parkování mimo vyhrazená parkoviště.
Při porušení mohou být vozidla odtažena.

GPS: 49.970542,15.603536

Ze směru Praha (severní a západní Čechy)

Nejrychlejší spojení je po dálnici D11 až na výjezd 68 u Chýště. Odsud pokračovat po silnici I/36 směr Pardubice a to do obce Rohovládova Bělá. Na konci obce odbočit vpravo směr Přelouč na silnici II/323. Pokračovat až na křižovatku se silnicí II/333 a zde zatočit vpravo a přes Břehy dojet do Přelouče. V Přelouči na světelné křižovatce pokračovat přímo směr Lipoltice. Cesta vede přes Mokošín a v obci Lipoltice pokračovat vlevo směr Choltice. Na křižovatce před začátkem obce Chotlice zatočit vpravo směr Svojšice. Zhruba po 3 km jízdy jsi na místě.

Ze směru Brno (jižní Morava), Jihlava (Vysočina)
a Čáslav (střední a jižní Čechy)

Z dálnice D1 sjet na výjezdu 112 u Jihlavy na silnici I/38 a pokračovat směr Havlíčkův Brod, Habry, Golčův Jeníkov až na obchvat Čáslavi. Zde zabočit vpravo na silnici I/17 a po této silnici pokračovat až do obce Stojice, zde zatoč doleva směr Choltice a po několika kilometrech jsi na místě.

Ze směru Olomouc (střední a severní Morava a Slezsko)

Po silnici I/35 přes Moravskou Třebovou, Litomyšl a Vysoké Mýto až na křižovatku s I/17 u Zámrsku. Zde zahni vlevo a pokračuj přes Hrochův Týnec, Chrudim a Heřmanův Městec do Stojic. Zde zahni vpravo a po několika kilometrech jsi na místě.

Ze směru Hradec Králové (východní Čechy) a Pardubice

Po silnici I/37 dojet do Pardubic. Na křižovatce u Parama pokračuj směr Kolín po silnici I/2 přes Svítkov a Staré Čivice až na křižovatku v lese, kde zatoč směr Choltice. Pokračuj přes obec Bezděkov do Choltic. Zde na kraji obce zahni vlevo směr Svojšice a za chvíli jsi na místě.