Lokalita


Areál

Adresa:  Svojšice u Pardubic – Amfiteátr, Svojšice 8, 533 62 Svojšice; 49°58’14.2″N 15°36’12.0″E

Festival se odehrává v přírodním prostředí Svojšického amfiteátru, který je známý svou neopakovatelnou atmosférou. O dopravě do areálu se dočtete níže.


Kempování

Kempování bude možné od soboty 12:00 do neděle 12:00 zdarma v blízkosti areálu. Je zakázáno rozdělávat ohně, grilovat, vnášení skla, lahví apod. Nepřijíždějte do kempu dříve, než v sobotu v poledne. Stanové městečko není hlídané. Nenechávejte si ve stanech žádné věci, buďte opatrní a obezřetní. Jedete na festival, vezměte si s sebou jen nezbytné věci. Využijte lockerboxů pro schování svých cenných věcí.


Vlak

Nejjednodušší cesta hromadnou dopravou vede na Pardubické hlavní nádraží které se nachází na hlavní trati mezi Prahou a Ostravou, Olomoucí, Brnem a dalšími velkými českými městy. Cestu do Pardubic si můžete nejlépe naplánovat přes portál idos.cz na kterém najdete všechny aktuální jízdní řády. Z Pardubického hlavního nádraží bude pro návštěvníky festivalu připraven speciální autobusový svoz k areálu festivalu.


Autobusová doprava z Pardubic do Svojšic a zpět

Zajistili jsme pro vás dopravu autobusem z Pardubic. Autobusy odjíždí z hlavního autobusového nádraží v Pardubicích. Pro lepší orientaci budou autobusy polepeny plakáty festivalu a z hlavního vlakového nádraží povedou směrovky k nástupišti. Areál Hlavního autobusového nádraží Pardubice je vzdálen přibližně 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží. Časy odjezdů a cena budou zveřejněny pár týdnů před festivalem.


Auto

Kolem areálu platí zákaz parkování mimo vyhrazená parkoviště.
Při porušení mohou být vozidla odtažena.

GPS: 49.970542,15.603536

Ze směru Praha (severní a západní Čechy)

Nejrychlejší spojení je po dálnici D11 až na výjezd 68 u Chýště. Odsud pokračovat po silnici I/36 směr Pardubice a to do obce Rohovládova Bělá. Na konci obce odbočit vpravo směr Přelouč na silnici II/323. Pokračovat až na křižovatku se silnicí II/333 a zde zatočit vpravo a přes Břehy dojet do Přelouče. V Přelouči na světelné křižovatce pokračovat přímo směr Lipoltice. Cesta vede přes Mokošín a v obci Lipoltice pokračovat vlevo směr Choltice. Na křižovatce před začátkem obce Chotlice zatočit vpravo směr Svojšice. Zhruba po 3 km jízdy jsi na místě.

Ze směru Brno (jižní Morava), Jihlava (Vysočina)
a Čáslav (střední a jižní Čechy)

Z dálnice D1 sjet na výjezdu 112 u Jihlavy na silnici I/38 a pokračovat směr Havlíčkův Brod, Habry, Golčův Jeníkov až na obchvat Čáslavi. Zde zabočit vpravo na silnici I/17 a po této silnici pokračovat až do obce Stojice, zde zatoč doleva směr Choltice a po několika kilometrech jsi na místě.

Ze směru Olomouc (střední a severní Morava a Slezsko)

Po silnici I/35 přes Moravskou Třebovou, Litomyšl a Vysoké Mýto až na křižovatku s I/17 u Zámrsku. Zde zahni vlevo a pokračuj přes Hrochův Týnec, Chrudim a Heřmanův Městec do Stojic. Zde zahni vpravo a po několika kilometrech jsi na místě.

Ze směru Hradec Králové (východní Čechy) a Pardubice

Po silnici I/37 dojet do Pardubic. Na křižovatce u Parama pokračuj směr Kolín po silnici I/2 přes Svítkov a Staré Čivice až na křižovatku v lese, kde zatoč směr Choltice. Pokračuj přes obec Bezděkov do Choltic. Zde na kraji obce zahni vlevo směr Svojšice a za chvíli jsi na místě.