Registrační formulář pro vstupenku zdarma na outdoor rave
IN & OUT VSTUPENKY
Vstupenka In & Out Pass opravňuje návštěvníky k volnému pohybu z a do festivalového areálu během celé akce. Cena vstupenky je 490 Kč.

VSTUPENKY NA MÍSTĚ


Vstupenky do areálu bude možné zakoupit na místě bez registrace za 200 Kč.

Podmínky vstupu


Vstupenka zdarma je jednorázová a po opuštění areálu festivalu pozbývá platnosti. Při opakovaném vstupu do areálu festivalu je potřeba zakoupit vstupenku novou v místě akce.

Formulář slouží pouze k před-registraci. K získání vstupenky bude potřeba v druhém kole registrace potvrdit svoji účast emailem, k čemuž Vás vyzveme 2 týdny před konáním festivalu.

 

PODROBNÉ INFORMACE: Vstup na festival je od 16 let. Jméno slouží k identifikaci návštěvníka v místě festivalu. Vstupenka bude poslána na zadanou emailovou adresu po absolvování druhého kola registrace. Návštěvník souhlasí s použitím osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa, věk) za účelem zaslání vstupenky a zasílání obchodních sdělení spojených s festivalem na základě Oprávněného zájmu účastníka po dobu 3 let od registrace. Osobní údaje nebudou předávány třetím stranám a budou zpracovávány pouze povolaným zpracovatelem na straně IMI Dance. Každá osoba má nárok na vymazání svých osobních údajů z naší databáze. V takovém případě se na nás obraťte na e-mailu info@imaginationfestival.cz. Návštěvník akce se řídí provozním řádem festivalu.