KOUPIT VSTUPENKY


Vstupenky, které opravňují návštěvníky ke vstupu do areálu jsou v prodeji za 200 Kč, po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti. V prodeji jsou také vstupenky typu In & Out Pass, který opravňuje návštěvníky k volnému pohybu z a do festivalového areálu během celé akce. Cena vstupenky je 490 Kč.

— REGISTRACE UKONČENA —

 

VSTUPENKY NA MÍSTĚ


Vstupenky do areálu bude možné zakoupit na místě bez registrace za 200 Kč. In & Out páska, jež opravňuje k volnému opouštění areálu, bude k zakoupení na místě za 500 Kč.

 

Podmínky vstupu


Vstupenka zdarma je jednorázová a po opuštění areálu festivalu pozbývá platnosti. Při předložení vstupenky zdarma je potřeba předložit průkaz totožnosti. Bez dokladu totožnosti je vstupenka zdarma neplatná. Při opakovaném vstupu do areálu festivalu je potřeba zakoupit vstupenku novou v místě akce.

Formulář slouží k registraci na festival. Vstupenky na jméno vám zašle prodejní síť Go Out cca 4-7 dní před festivalem. Každá vstupenka je vázaná na jméno a příjmení. Jeden email díky nové legislativě může odbavit pouze jedno jméno – osobní údaje poskytuje ten, co zadává do registračního formuláře email. Pro všechny ostatní bude stále možnost koupit vstupenky za pouhých 200 Kč na místě.

 

PODROBNÉ INFORMACE: Vstup na festival je od 16 let. Jméno slouží k identifikaci návštěvníka v místě festivalu. Vstupenka bude poslána na zadanou emailovou adresu po absolvování registrace cca 4-7 dní před festivalem. Návštěvník souhlasí s použitím osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa, věk) za účelem zaslání vstupenky a zasílání obchodních sdělení spojených s festivalem na základě Oprávněného zájmu účastníka po dobu 3 let od registrace. Osobní údaje nebudou předávány třetím stranám a budou zpracovávány pouze povolaným zpracovatelem na straně IMI Dance. Každá osoba má nárok na vymazání svých osobních údajů z naší databáze. V takovém případě se na nás obraťte na e-mailu info@imaginationfestival.cz. Návštěvník akce se řídí provozním řádem festivalu.