BLIŽŠÍ INFORMACE O STAGÍCH

Imagination Festival se blíží neuvěřitelným tempem a nyní nastal čas představit si blíže stage, které pro vás připravujeme. Čtěte níže.

Letos pro vás připravujeme dvě mohutné designové stage v obrovských halách pražského Výstaviště v Letňanech. Těšit se můžete na scény o rozměrech 40m (šířka) x 10m (výška), což je oproti dosavadním rozměrům 25m (šířka) x 6m (výška) na Výstavišti v Holešovicích zásadní posun.

Pro drum & bassovou Imagination stage bude letos inspirací vizuál našeho plakátu, který se díky našemu skvělému kreativnímu týmu přenese a zhmotní v podobě obrovské scény, která bude upoutávat vaši pozornost po celý večer. Kromě lešení na Imaginationu také poprvé uvedeme závěsný zvukový soundsystem Funktion-One Evo 7, jež vám přinese ten nejlepší drum & bassový hudební požitek. Letos samozřejmě nebude chybět ani obrovský počet světel a lasershow. Plocha pro tancování se proti Výstavišti v Holešovicích zvětší téměř dvojnásobně.

Příběh Devastator stage pokračuje v postapokalyptickém světě, ve kterém jsme se minulý rok vydali na šílenou jízdu pouštní bugynou a nyní nastal čas, kdy dorazíme k branám pevnosti, z které nám budou diktovat brutální beaty ti nejpovolanější z hardstyle a hardcore scény. Designová stage postavená z lešení bude ozvučena závěsným systémem od L’Acoustics. Masivní světelnou show doprovodí silné RGB lasery a CO guny, jež zchladí první řady. Plocha pro tancování se proti Výstavišti v Holešovicích zvětší stejně jako na drum & bassové stagi téměř dvojnásobně.

Poslední vstupenky v předprodeji zakoupíte v síti Go Out za 1190 Kč vč. všech poplatků. Těšíme se na Vás už za několik dní v Letňanech!

KOUPIT VSTUPENKY

 

Přejít nahoru