DEVASTATOR HALL 2020 V ZÁŘÍ OVLÁDNE VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE

Devastator se nezastaví před ničím a my se tak společně v království Harder Styles sejdeme v novém termínu – 04. 09. 2020! Přesun jediné čistě Harder Styles akce však znamenal další změnu, kterou je nové místo konání. Ze situace se Devastator hnutí podařilo vyjít ještě lépe a nejlepší selekci Harder Styles si tak společně užijeme ve větších a lepších prostorech Malé Sportovní Haly na Výstavišti Holešovice v Praze.

Většina umělců z původního line upu si nenechá ujít příležitost sejít se s českými Diehards v našem království i v září, jeden z vystupujících bohužel dorazit nezvládne. Náhradu za něj ovšem nabídnul sám král hardcoru Angerfist. Nemějte strach, o Dr. Peacock ale nepřijdete a již teď potvrzujeme náhradní termín pro jeho vystoupení. Společně se zbytkem vystupujících nám tento elitní výběr předvede pravou sílu Harder Styles v nové, větší venue!

Všechny zakoupené vstupenky platí na nové datum. Věříme, že jedinou čistě Harder Styles halovku u nás si nechcete nechat ujít a vstupenky na Devastator Hall tedy nebudete dávat z ruky. Pokud se ovšem v novém termínu nebudete moci zúčastnit, svou vstupenku můžete prodat ZDE.

Těšíme se na vás 04. 09. 2020 v Malé Sportovní Hale na Výstavišti Holešovice v Praze!

KOUPIT VSTUPENKY // PŘIDAT SE K FB UDÁLOSTI

Přejít nahoru