DEVASTATOR HALL OSTRAVA UŽ TENTO TÝDEN!

Ostrava bývá na základě své historie často označovaná jako nejtvrdší město v republice. A co si zaslouží takové město? No přece tu nejtvrdší halovou akci! Té se dočká v pátek 12. dubna v rámci prvního ostravského vydání halovky Devastator Hall, kde si dají sraz všichni fanoušci tvrdé elektronické muziky.

Akce Devastator Hall je jedinou samostatnou harder styles halovou akcí v České republice. Navazuje na léty ověřenou Devastator stage, která je Ostravanům již dobře známá například z festivalu Beats for Love, kde v posledních třech letech byli k vidění takové hvězdy jako Angerfist, Zatox nebo Mad Dog.

Stylově bude první ostravská Devastator Hall zaměřena především na hardcore, frenchcore a hardstyle. Návštěvníkům se během celé noci představí sedm zahraničních headlinerů, které doplní i lokální DJs. Můžete se těšit na jména jako N-Vitral, Act of Rage, Floxytek, Narkotek v plném složení (Guigoo, Weser & Seno), Bit Reactors ve společném versus setu s Hungry Beats a v neposlední řadě Sirio.Neméně zajímavé bude i prostředí, kde se akce Devastator Hall v pátek 12. dubna 2019 uskuteční. Pořadatelé se totiž rozhodli využít krásný industriální prostor Trojhalí Karolina, který si i přes rozsáhlou modernizaci zachoval jedinečný „genius loci“ bývalého uhelného dvoru. Návštěvníci se tak kromě nevšedních hudebních zážitků mohou těšit i na tajemnou atmosféru.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou k zakoupení na webu DEVASTATOR.EVENTS. Více informací najdete na oficiálním FB události.


Více informací najdete na oficiálním webu Devastator.

WWW.DEVASTATOR.EVENTS

Přejít nahoru