DJ CONTEST ZNÁ SVÉ VÍTĚZE!

Letos jsme si pro vás připravili dj contest na všechny tři stage a nakonec se nám sešlo cca 40 setů. Snažili jsme se přihlédnout k hlasům, ale u některých setů nás to prostě nepřesvědčilo. Sláva vítězům, čest poraženým! Začneme ale od začátku.

IMAGINATION STAGE

Ze setů které jste nám poslali na hlavní stage nás oslovil nejvíce mix od Crimsona a PWP. Ostatní sety byly taky zajímavé, zejména třeba set od SilesiJana či ZbR, u většiny však skřípaly některé přechody .. u některých dokonce takřka všechny přechody. Porota nakonec vybrala PWP, který také získal nejvíce hlasů. Gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným!

NEUROFUNK WILL NEVER DIE GOES EXTREME STAGE

Vybírat v contestu na neuro stage byl opravdu oříšek. Opravdu skvělý set vystřihla italská djka ABEL, dále nás velmi oslovil Penza. Stratos a Kudrnc měli taky skvělé některé mixdowny a užili jsme si i set Climaxe z rakouska či Dave 87. Za zajímavé sety bychom označili set Sideroxe a Matzeta s Tajfunem. Ostatní sety se většinou buď nehodili na začátek večera (což neznamená že by měli špatný mixdown) nebo měly opravdu špatné přechody. Porota, která se skládala z členů Neurofunk Will Never Die, předních českých dj’s a organizátorů Imagination Festivalu nakonec přes těžký boj vybrala Penzu. Tímto bychom rádi pogratulovali a věříme, že ostatní, kterým uniklo vítězství o vlásek, budou mít štěstí příště!

DEVASTATOR STAGE

Pokud bychom měli hodnotit mezinárodně, naprosto skvělý set do dj contestu poslali Stereocode ze Španělska. Z domácí scény je to již horší – pořád se snažíme hledat nové talenty na české scéně a je jich velmi poskrovnu. Nejvíce hlasů získal Michnoss, který má set „v pořádku“, avšak jeho skladby nedosahují kvalit mezinárodního formátu, vyskytují se v nich občas falešné tóny a kick je pořád v začátcích – ruší to celkový dojem ze setu. Na druhou stranu je to jeden z mála snažících se producentů v České Republice, za což má od nás obrovský dík. Z hlediska kvality jsme nakonec skončili u setů slovenského Thoqyho a Dark Wizarda, které je mají bezesporu nejlepší. U obou je cítit ze setů sebejistota za mixem. Velmi zajímavý a odlišný set dal dohromady Raweez. Ostatní sety měly buď horší mixdown, nebo byly skutečně přehnaně uzpívané. Po těžkém rozhodování jsme vybrali jako vítěze contestu Dark Wizarda, který sice vyšvihl až moc tvrdý set na začátek stage, ale určitě má hlavu a patu. Gratulujeme a věříme, že se ostatní na příští rok lépe připraví a objevíme do té doby nové talenty na české scéně!

VÍTĚZOVÉ DJ CONTESTU TEDY JSOU

PWP

PENZA

DARK WIZARD

Gratulujeme! Těšit se na ně můžete od 20:00 na stagích pražského výstaviště v Holešovicích! Prosím kontaktujte nás na emailu info@imaginationfestival.cz

Děkujeme!

Přejít nahoru