DRUHÁ FÁZE VYSTUPUJÍCÍCH JE ZDE!

Léto je v plném proudu ale my i tak neotálíme a přicházíme s další várkou vystupujících pro desátou edici našeho zimního Imagination. V obřích prostorách PVA Expo Letňany letos opět představíme ty nejlepší umělce z Drum & Bassové a Harder Styles scény. A na koho se vlastně můžete těšit?

Na hlavní Imagination stagi představíme aktuální krále Drum & Bassu. Kromě již oznámených Current Value, Koven, Madface a Muzzyho se můžete těšit na další dva sety, které vás nenechají klidnými. Přidáváme exkluzivní versus set ruského labelu Neuropunk v podání Teddy Killerz vs. Gydra vs. Mizo! K této východní kombinaci se také přidá jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých producentů Rido!

Devastator stage dominující žánrům Harder Styles také nezůstává pozadu a přichází s dalšími jmény. K již oznámenému silnému týmu v podání Angerfista, TNT aka Technoboy & Tuneboy a Deadly Guns přidáváme další zástupce tvrdších stylů elektronické hudby. Těšit se můžete na Delete, australského rodáka, který svými brutálními kopáky drtí velké haly po celém světě. Po boku těchto velikánů představíme i talentovaného Demi Kanona, který se proslavil se svým hitem “Grace” vydaném pod taktovkou Scantraxxu.

S dalšími jmény rozhodně otálet nebudeme a na finální lineup se můžete těšit velmi brzy! Svůj lístek na letošní desáté výročí, si můžete zakoupit nyní v sekci VSTUPENKY za 790 + poplatek prodejní sítě. Uvidíme se v listopadu!

Přejít nahoru