Imagination Club Tour: Wilkinson

People of Imagination! 🔮 

S radostí oznamujeme drum & bassovou edici letošní Imagination Club Tour, která proběhne 20. 10. 2023 v pražském SaSaZu. Legendární Wilkinson se postará o nezapomenutelný večer plný emocí a energie, lineup doplní Ripple, Akira & Bifidus Aktif, Drawn Moon a Fantek & Pex.

Vstupenky jsou právě teď v prodeji v síti GoOut! 

PRAKTICKÉ INFORMACE

Imagination Club Tour: Wilkinson proběhne v prostorech klubu SaSaZu v pražských Holešovicích

Adresa: Bubenské nábř. 306/13, 170 00 Praha 7-Holešovice

OPEN DOORS: 21:00
ZAČÁTEK SHOW: 22:00
KONEC SHOW: 05:00

Doporučujeme návštěvníkům přijít před začátkem show, aby se vyhnuli frontám a zároveň aby jim neunikl žádný z vystupujících.

Timetable zveřejníme týden před eventem.

 

V prostorách klubu SaSaZu je možné platit pouze bezhotovostně systémem NFCtron. Návštěvníci při prvním dobití na místě obdrží SaSaZu platební kartu, pomocí které lze platit na všech barech. Poplatek za první dobití na místě je 30 Kč. Hotovost je možné na kartu dobít v průběhu večera na několika Top-up místech v prostorách klubu. 

Doporučujeme všem návštěvníkům využít možnost dobití předem online BEZ POPLATKU.  

Dobití předem můžete provést přes tento odkaz.

Spolu s dobitím budete vyzvání k založení účtu NFCtron Pass, ve kterém po dobití najdete QR kód potvrzující vaší transakci. V klubu si pak na jednom z dobíjecích míst vyzvednete kartu s dobitou částkou po předložení tohoto QR kódu.

Kredit, který si dobijete, můžete v klubu SaSaZu utratit i v rámci jiných eventů, které se zde konají do konce roku 2023. Veškeré transakce si můžete navíc kontrolovat v mobilní aplikaci NFCtron. Do 31. 12. 2023 pak můžete požádat o navrácení nevyužitého kreditu na váš bankovní účet.

Informace o vstupenkách na místě zveřejníme v týdnu pořádání eventu. Doporučujeme zajistit si vstup s předstihem v předprodeji.

V prostorech klubu SaSaZu bude k dispozici šatna a omezené množství uzamykatelných Lockerboxů.

Lockerbox je možné zakoupit si v předprodeji za 250 Kč / 10 EUR.

Kapacita jednoho lockerboxu je přibližně 4 bundy nebo 3 bundy a jeden batoh. Je proto možné zakoupit si lockerbox s kamarády.
V klasické šatně bude možné si uschovat oblečení za poplatek 50 CZK nebo batoh / tašku za poplatek 100 CZK.

LINEUP

Přejít nahoru