Imagination Festival 2021: Harder Styles stage

V půlce listopadu již tradičně přivítají obrovské prostory PVA EXPO Letňany všechny fanoušky hard & bass music na Imagination Festival 2021. A Devastator stage bude opět zastupovat to nejlepší z Harder Styles. Kromě spektakulární designové stage speciálně vytvořeného pro všechny fanoušky tvrdších stylů elektronické hudby, se můžete těšit i na vskutku fenomenální lineup, který v historii festivalu nemá obdoby. Pojďme si ho nyní postupně představit.

Celý večer zahájí Crane & Sixtas, kteří otevřou první hodinu festivalu speciálním oldschoolovým setem, jež zakončí svou pravou show, jenž mají čeští diehards moc rádi. Na Imaginationu se jako další český zástupce představí premiérově také Korty, kterého domácí scéna zná hlavně díky jeho livestreamům z temné doby bez festivalů a energickými sety např. z posledního Imagination Daylight gatheringu.

 

Prvním zahraničním vystupující nebude nikdo menší než samotný melodyman Frontliner, který se do České republiky podívá úplně poprvé. Hity jako “Halos”, Symbols” nebo Loud” ho dotáhli až na pozici nejlepšího tvůrce melodií na Hardstylové scéně. Se svou novou produkcí ale nezůstává pozadu a můžete se těšit na energickou hodinu kvalitního euphoric Hardstylu.

 

Italský miláček českého publika Zatox nesmí po roční pauze v lineupu chybět. Od svého posledního vystoupení vydal opravdu velké množství kvalitních tracků, na které jsou u něj fanoušci zvyklí. Hity “Im on Faya”, Wolves”, Deep Inside” nebo 50 Shades” ho stále drží na předních příčkách všech Hardstylových hitparád. Za doprovodu jeho skvělých skladeb oslavíme společně další ročník festivalu a vytoužený návrat do normálu.

 

Poprvé v historii se mezi zahraničními vystupujícími představí producent z domácí scény a nebude jim nikdo jiný než slovenský Hatom, který všem sebral dech svým setem v září na Devastator Hall. Jeho osobitá produkce, a hlavně skvělé sety, mu na Imagination Festivalu 2021 přinesli speciální místo mezi zahraničními vystupujícími. Hatom se tedy představí naprosto bez zábran.

 

Hlavní hvězdou Devastator stage bude nemilosrdný král brutálního RAW Hardstylu Radical Redemption. V České republice vystoupí po dlouhých 7 letech. Za tu dobu mu na kontě přibyla 4 alba, díky kterým dobyl celý svět. Můžete se těšit na opravdu ostrý a brutální sound, který Radical Redemptiona přivedl na ty největší stage jako Defqon, Qlimax, Supremacy a mnoho dalších. Kromě toho ho proslavila i sága Brutal, která slaví už své 9. pokračování, či spolupráce se jmény jako Angerfist, Yellow Claw, Crypsis, Frontliner, D-Sturb a mnoha dalšími.

 

Devastator ovšem není jen o Hardstylu, ale všech subžánrech Harder Styles. Díky tomu si 19. listopadu můžete užít i rychlejší Hardcorové tempo. Zástupkyně něžného pohlaví nebude na Devastator stagi chybět. Italská producentka AniMe přijede na Imagination Festival po 5 letech. Její vystoupení jsou vždy plná energie, a hlavně pořádných kopáků.

 

V Česku velmi oblíbený Frenchcore přiveze všem dobře známý Sefa, který nikdy nehraje pod 200 BPM. Tento mladý a velmi talentovaný producent už dobyl všechny možné „trofeje“ Harder Styles světa jako například tvorbu hymny pro Defqon.1 nebo spolupráci na prvním Harder Styles filmu Qlimax The Source, pro který vytvořil singl “Omega”. Od svého posledního vystoupení vytvořil nové hity s producenty jako Phuture Noize, Outsiders nebo Dr. Peacock, se kterým si na konto připsal čtyřtrackové EP.

 

Dalším, velmi zajímavým, zástupcem rychlejších stylů Harder Styles bude multižánrový Billx. Jeho hudební cesta od dřívějšího tribecoru, frenchcoru až po psytrance mu dala do vínku spousty inspirace a velmi osobitý pohled na hudbu. Nevšední kreativní spojení najdeme například v tracích Pagan Totem” nebo Tree of Life”, které přináší zcela novou energii na dancefloory po celé Evropě. Kromě toho se ale také můžeme těšit na spousty známých hitů, které vytvořil s Dr. Peacock. “Halibo”, “Naarayanaaa” nebo Its called XTC”.

 

Celý večer poté uzavře všem již dobře známé producentské duo Hungry Beats, které si s nikým nebere servítky. Jejich absolutní frenchcorová nálož je vždy třešničkou na dortu na našem festivalu a letos tomu nebude jinak.

Po dvouleté přestávce přichází Imagination Festival opět s našlapaným lineupem. Celkem 6 zahraničních producentů a 5 domácích hrdinů přinese pořádnou Harder Styles smršť, která všem fanouškům vynahradí ztracený rok hudebních zážitků. Není na co čekat, nastal čas vrátit se zpátky k hudbě, kterou všichni milujeme nejvíce. Vstupenky na Imagination Festival 2021, který proběhne 19. listopadu v PVA Expo Letňany, jsou stále k dispozici v předprodeji v síti GoOut za 1089 Kč.

KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

 

Přejít nahoru