Imagination Festival 2022: Harder Styles stage

Druhý díl představování vystupujících na letošním Imagination Festivalu je tady! Dnes se podíváme blíže na všechny umělce, kteří se 25. listopadu v PVA EXPO Praha objeví na Devastator Harder Styles stagi ✊

Asi největším lákadlem pro fanoušky Euphoric Hardstylu bud vystoupení nezastavitelné dvojice pod názvem Frequencerz. Toto celosvětově oblíbené a notoricky známé uskupení je ukázkovým příkladem Hardstylového actu, který pevně reprezentuje jeho autentickou podstatu. Razantní kopáky, chytlavé vokály a špičkový sound design, který se nese v energizujícím a zábavném duchu. Kromě toho, že Frequencerz produkují legendární hity, se kterými léta válcují světové pódia, založili také po boku Ran-D, B-Front a DJe Adara vlastní vydavatelství Roughstate, které se díky nesporné kvalitě releasů okamžitě vyšvihlo do pozice naprosté špičky mezi hardstylovými labely. Na jejich vystoupení se můžete naladit například s letos vydanou peckou „The World Is Yours“, kterou Frequencerz vyprodukovali spolu s Radianze.

 

Fanoušky tvrdší muziky rozhodně potěší vystoupení Hardcorového šílence, který si říká N-Vitral. Člen stáje Masters of Hardcore, umělec s jedním z nejvíce charakteristických a vyvinutých zvuků na poli Hardcoru, originální, nekompromisní. Jeho snaha o neustálou inovaci a osvěžení hardcorové scény bláznivým zvukovým designem pilovaným přes dvě dekády se dočkala světového uznání. N-Vitral letos oslavuje dvacet let od vydání jeho prvního releasu, ale i přesto je vždy připravený sázet ty nejtěžší bomby, jako je například jeho nedávný release spolu s Deadly Guns který se jmenuje ‚Break Your Face‘.

 

Dalšími matadory, kteří se na Devastator Stagi představí, je dvojice TNT (Technoboy & Tuneboy). Tento projekt dvou italských legend letos rovněž slaví 20. výročí od svého založení a nám je po jejich epickém setu na Imagination Festival 2019 ohromnou ctí je po třech letech opět hostit právě při příležitosti oslav jejich magického jubilea. Nenechte si ujít jejich unikátní reverse-bass Hardstyle set, kterým dostanou Devastator Stage do varu. Těšíme se!

 

Srdce nadšenců do Raw Hardstylu zaplesá, když se na Devastator stagi po sedmi letech objeví Adaro. Tento nizozemský rodák za svou kariéru produkoval a vydával svou hudbu napříč několika žánry EDM, v roce 2008 se však našel a ukotvil ve světě Harder Styles. V roce 2011 rovněž spojuje své síly s Ran-D a na světlo světa tak přichází jejich společný projekt Gunz For Hire, s jejímiž úspěšnými hity rovněž dobývají světové stage i hudební žebříčky a kteří se objevili na Imaginationu v roce 2018. Adaro hrál v podstatě na všech největších světových HS/HC festivalech po celém světě a vy máte možnost si jeho sólové vystoupení po dlouhé době opět poslechnout i v České republice!

 

A nebude se jednat o jediné Rawstylové umělce, kteří se letos na Devastator stagi objeví. Těšit se můžete také na jedinečné versus vystoupení E-Force vs. Bloodlust. Síla zničujících kicků, pronikavých skřeků a nekonečně neutuchající energie je to, co dělá spolupráci těchto dvou titánů tak silnou a od jejích úspěšných společných hitů ‚Deathblow‘ a ‚Game Breaker‘ v těchto dnech i vysoce očekávanou. Právě tato kombinace syrově orientovaného E-Force, který si svou pozici na scéně buduje a upevňuje již více než deset let, s výjimečným hudebním zabijákem Bloodlust, který pod tímto jménem vtrhl do hry v roce 2019, z nich dělá jeden z nejzajímavějších a nejjiskřivějších duo projektů v současném světě Harder Styles.

 

Dalším velkým návratem na pódium Devastator stage bude vystoupení Psyko Punkz. Energický hardstylový titán se na Imagination festivalu objevil naposledy v roce 2013 a od té doby ušel dlouhou cestu. Jeho doménou jsou nadčasové melodie, které se vyznačují osobitou autenticitou, a je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších tvůrců, kteří mění pravidla hry v hudebním průmyslu již řadu let. Tento projekt pravidelně vystupuje na pódiích festivalů jako Tomorrowland, Defqon.1, Hardbass nebo Decibel, je zodpovědný za hymny pro Qlimax či Bassleader a nejnověji také za jeho epickou spolupráci s Wimem Hofem a Zacem Aynsleym nazvanou ‘The Alchemist‘, neboť se stala závěrečným vystoupením letošního Defqon.1. Nechte se unést Psyko energií!

 

Posledním zahraničním aktem, který vystoupí na Harder Styles stagi, je frenchcorový ďábel z francie pod jménem Floxytek. Zásadní postava Frenchcore a Hardtek scény má za sebou řadu let vystupování po celém světě a v letošním roce se mu povedlo vystoupit i na Defqon.1. Floxytek má za svým pasem nabité kolaborace s elitními jmény jako Billx, The Sickest Squad, Maissouille, Tanukichi, Neika, Guigoo, Fortanoiza a spoustou dalších, které určitě během jeho vystoupení zazní.

 

Poslední přeživší rozseká Rob2Speed se svým ranním setem. Slovenská Frenchcorová legenda bude mít tak čest poprvé uzavírat Devastator stage a už teď je jisté, že nikoho šetřit nebude!

 

Celý lineup doplňují reprezentant rodiny Hardstyle.cz Crane a Československé uskupení Heavy Noizes. Oba acty patří mezi to nejlepší, co naše místní scéna může nabídnout a postarají se o skvělý start celého večera!

 

V průběhu večera se tak na Devastator Harder Styles stagei objeví řada zajímavých jmen, které potěší všechny oddané Harder Styles fanoušky.

Vstupenky na Imagination Festival 2022, který proběhne 25. listopadu v PVA Expo Letňany, jsou k dispozici v předprodeji v síti Boom, aktuálně za cenu 1 090 Kč.

 

KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

 

Přejít nahoru