IMAGINATION FESTIVAL POSOUVÁ SVÉ HRANICE!

Čeká tě unikátní kombinace bass & hard music pod širým nebem – Imagination Summer 2019!

Myslíme na vás a na startu nového roku přinášíme do plytké zimy žhavou novinku – festival Imagination jde ven a vy se máte ještě před letními prázdninami na co těšit! Předchozích osm ročníků ukázalo, že rozverné dítě povyrostlo a je třeba dát mu větší prostor. Ve dvou červnových nocích 14. – 15. 6. 2019 vás čeká spousta zahraničních i lokálních headlinerů na dvou stages, kde najdete špičkový drum and bass a harder styles. Naším cílem je vytvořit příjemný festival, který poroste společně s celou Imagination komunitou. Pomůžete nám?!

Z garáží Kongresové centra, kde se odehrál první ročník Imagination festivalu jsme ušli velký kus cesty. Čeká nás další zlomový bod! V letošním roce poprvé v historii přesuneme festival Imagination pod širé nebe a heslo „breaking the boundaries“ nás při tom bude stále provázet. I nadále budeme bořit hranice vaší představivosti. První umělce, kteří nás světem hudební představivosti provedou, představíme koncem ledna, celý line-up a místo konání se dozvíte již brzy.

Unikátní kombinace bass & hard music na novém místě napovídá o největší události elektronické taneční hudby na samotném začátku festivalové sezóny 2019! Sledujte web a Facebook a buďte bass & hard!

 

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE

PŘIPOJTE SE K OFICIÁLNÍ UDÁLOSTI NA FACEBOOKU

 

Přejít nahoru