IMAGINATION FESTIVAL SE VRACÍ I PRO ROK 2020!

Dny nejistoty jsou u konce! Po dlouhém čekání jsme konečně udělali krok směrem, který potěší nejednoho hudebního fanouška. Imagination Festival se vrací a společně tak budeme i nadále bořit hranice naší představivosti!

Po neuvěřitelném úspěchu desáté edice je Imagination Festival zpět. Tento rok se uskuteční v pátek 20. listopadu a zůstane ve vámi tolik oblíbené venue v Letňanech. Do obrovských hal výstaviště jsme si pro vás připravili ještě nabitější line up, který pokryje to  nejlepší z aktuální světové i domácí hudební scény. 

Na festivalu se dále již tradičně můžete těšit na dvě stage – drum & bassovou pod záštitou Imagination a harder styles, o kterou se postará bratrský Devastator. Na nich nebude chybět ani jedinečný stage design a audiovizuální zážitek, který je pro Imagination Festival typický.

Předprodej vstupenek byl již spuštěn v síti GoOut a Earlybirds vstupenky za cenu 649 Kč včetne poplatků prodejní sítě jsou nyní k dostání na našich webových stránkách www.imaginationfestival.cz

Jména vystupujících umělců bude Imagination Festival oznamovat v průběhu následujících týdnů. Doporučujeme sledovat sociální sítě a webové stránky, kde se první jména objeví již během léta. 

Přejít nahoru