Imagination Festival se vrátí už v listopadu na výstaviště v Letňanech!

Imagination Festival se vrací do prostor PVA Expo Letňany a v rámci své již 11. edice nabídne třetí listopadový pátek spektakulární show napříč dvěma obřími stagemi s unikátním designem. Velké haly letňanského výstaviště opět rozzáří hvězdní DJs za podpory těch nejoddanějších fanoušků a společně tak oslavíme návrat toho nejhlasitějšího bass & hard music festivalu.
Imagination stage bude tradičně patřit vybranému Drum & Bassu. Lahůdkou pro všechny fanoušky bude vystoupení legendární australské formace Pendulum, kteří se představí v rámci DJ setu. Chybět nebude aktuální držitel ocenění pro nejlepšího DJe v anketě Drum&BassArena Awards A.M.C, britský vládce dnb říše Emperor, nadupaný neurofunkový showcase Eatbrain League ve složení JadeTeddy KillerzAgressor Bunx a MC Coppa, holandský miláček českého publika a reprezentant Liquicity Maduk, který stejně jako čím dál oblíbenější tváře nové liquid dnb vlny Pola & Bryson představí své čerstvě vydané album v ČR vůbec poprvé. Tato hvězdná zahraniční jména doplní i přední čeští a slovenští producenti ve složení Forbidden SocietyRipple a Simple Souls.
V království fanoušků Harder Styles se pak opět promění Devastator stage. Svou Imagination premiéru si letos odbude největší jméno na poli světového raw hardstyle – brutální Radical Redemption. Do Prahy také premiérově přiletí představitel našlapaného euforického hardstylu Frontliner. Svými rychlými energickými melodiemi si nás podmaní mladý Sefa a chybět nebude ani nejlepší italský hardstylový DJ Zatox, který se k nám vždy rád vrací. To nejlepší z mainstreamového hardcoru představí na Devastator stagi italská královna Anime či rychle rostoucí francouzský frenchcorový Billx. Za mixem je doplní lokální DJs a producenti Crane & SixtasHatomHungry Beats a Korty.
Vstupenky na akci jsou v prodeji v předprodejní síti GoOut za 990 Kč + poplatek. Tak na nic nečekejte a zajistěte si tu svou, ty necelé 2 měsíce totiž utečou jako voda a my už se nemůžeme dočkat, až společně prožijeme další nezapomenutelnou edici Imagination Festivalu!

 

KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

 

Přejít nahoru