IMAGINATION WINTER ODHALUJE FINÁLNÍ LINE-UP

Zimní edice Imagination 2019 se rychle blíží a my jsme připraveni vám prozradit finální line-up! Letošní ročník totiž bude obří a se spoustou známých jmen z obou hudebních žánrů.  Jsme opravdu nadšeni, že se nám podařilo spolu s vámi vytvořit komunitu, která každoročně zaplňuje rozlehlý areál PVA EXPO v Letňanech, kde bude festival 22. listopadu umístěn i letos. A jako každoročně i tento rok jsme pro vás připravili to nejlepší.

 

Dobře, konec řečí.

Náš festival bude jako každý rok rozdělen na dvě části. Na Imagination stagi se můžete těšit na aktuální krále DnB!

Po třech letech se na Imagination festival vrací Noisia. Legendární holandské trio které dominuje všem žánrům elektronické hudby. Tento rok si můžete užít jejich DJ set. Připravili jsme si pro vás i speciální labelové B2B sety. Prvním je aktuálně nejúspěšnější neurofunkový label současnosti, a to sice Eatbrain League v podání Jade, L 33, Agressor Bunx a MC Nuklear. Toto spojení dostalo do kolen již fanoušky na Let it Rollu a nyní se dočkáme i my.

Připravili jsme pro vás i exkluzivní premiéru tento rok založeného labelu spojujícího 3 nejžádanější východní jména – Teddy Killerz, Gydra a Mizo známí též jako Neuropunk Squad. I tento rok dorazí zkušený DnB matador a mistr mixážního pultu A.M.C. Tento britský producent, který každým rokem sílí a sílí, se na se na svůj další Imagination moc těší! Moc se též těšíme na návrat likvidačního dua z itálie se jménem Hallucinator. Na jejich set uzavírající celý Imagination budeme netrpělivě čekat.

K tomuto elitnímu složení se přidají i jíž zveřejnění umělci jako například kultovní německý producent Current Value, který se svými speciálními přístroji vytváří jedinečný Neurofunk a Dark DnB. Máme též velkou radost, že můžeme na našem festivalu přivítat Koven. Toto DnB duo na své koncerty vysílá pouze její něžnější část Katie, která však do svých setů živě zpívá. Její nekonečná energie uhranula diváky na letním Beats for Love natolik, že ji zvolili překvapením festivalu. Poněkud melancholičtější podání DnB předvede Madface, naopak usedlý prach na posledních zbytcích parketu rozvíří další velká hvězda Muzzy. Do finální skládačky pak zapadne Rido se svým deepovým setem.

Na druhé stagi našeho festivalu jsme si ve spolupráci s Devastator připravili to nejlepší z Harder Styles! Tento rok se můžete těšit nejenom na zavedené krále scény ale i na nová jména, která jsou v Čechách poprvé. Například Atmozfears! Poprvé se tato hardstylová hvězda objeví v České republice. Hardwell o něm kdysi řekl, že je mnohem lepším producentem, než je on sám (Hardwell několikrát vyhrál anketu DJMag). Necháme na vás posoudit, jestli měl pravdu. Angerfist, král hardcoru. Jeho vrahounské vzezření je českým fanouškům velmi známé. Brutální beaty v jeho podání budou provázet i letošní Imagination.

TNT v tomto případě neznamená trinitrotoluen, ale legendární hardstylovou dvojici v podání Technoboy ‚N‘ Tuneboy. Stará škola progresivního hardstylu ještě neřekla své poslední slovo, naopak. Každým rokem vydávají nové a nové singly, které se šplhají na špičky hitparád, jako tomu bylo s jejich posledním trackem Teknogym 2K19. V průběhu roku hodně z vás žádalo trochu raw hardstylu. A tak ho pro vás přinášíme v podání australského DELETE. Pokud jste jedním/jednou z nich, nezapomeňte být 22. listopadu na značkách. Bude totiž i on, kdo se pokusí s Demi Kanon zbořit podium speciálně připravené pro Harder styles.

Ještě nemáte dost? Rádi byste něco rychlejšího? Co třeba Sefa? Frenchcorový super talent z Nizozemí, který hraje už dnes ve svém žánru prim. Máte radši uptempo? V tom případě vás zaujme speciální versus set z itálie a Španělska v podání F.NOIZE vs. Lady Dammage. Pokud se vám z toho všeho už motá hlava, tak vězte, že tohle ještě není konec. Všechny předchozí interprety bude ještě doprovázet to nejlepší z českých a slovenských luhů a hájů v podání zabijáckého versus setu Mejsi vs. Crane vs. Sixtas, finální řežby v podání Hungry Beats či oldschool warmup setu v podání Upliftera.

Letošní zimní edice prostě bude obrovská. Chceme vám tak poděkovat za věrnost našemu festivalu a zároveň slíbit, že vše proběhne tak, jak jste zvyklí. Organizace, stage design i ozvučení na té nejvyšší úrovni.

Pokud už své lístky máte, nezbývá vám nic jiného, než se těšit na listopad! Můžete alespoň o letošním line-upu říct i svým přátelům. Pokud svůj lístek stále ještě nemáte, dispozici tady za 890 Kč plus poplatky prodejní sítě. Tak co, jdete do toho s námi?


Přejít nahoru