IMAGINATION ZNOVU V OBROVSKÝCH HALÁCH V LETŇANECH

Když se řekne Imagination Festival, jakou hudební venue si představíte?

Část z vás si určitě vybaví krásně strávené časy na holešovickém výstavišti, kde festival začínal, část z vás si však vybaví obrovské haly v Letňanech. Ty pro nás budou navždy srdcovou lokací, kam se už třetí rok v řadě moc rádi vracíme.

Letošní Imagination Festival proběhne v pátek 20. listopadu a do vámi tolik oblíbených hal výstaviště v Letňanech jsme si pro vás připravili úctyhodný line up, který pokryje to nejlepší z aktuální světové i domácí hudební Drum & Bass a Harder Styles scény. Ten kromě jedinečného unikátního stage designu a audiovizuální show doplní právě prostorná venue, ve které se již tradičně můžete těšit na velký komfort a nezapomenutelný zážitek hudebního festivalu.

Jednou z největších výhod PVA patří vysoké stropy. Zdá se vám to jako přehlédnutelný fakt? Právě díky nim si pro vás můžeme dovolit postavit ty nejvyšší možné stage, které pravidelně zdobíme tím nejzajímavějším designem. Šířka samotných hal nám pak stage umožňuje postavit nejen do výšky, ale také do šířky. Obrovské místo si zaslouží obrovské stage. Velikost hal dále ovlivňuje i zvuk jednotlivých stagí, které se nepřebíjí, a zázemí pro návštěvníky. Pro ty tradičně chystáme vnitřní i vnější prostory k odpočinku a posezení s přáteli, šatny a lockerboxy a kvalitní sociální zabezpečení.

Předprodej vstupenek na letošní Imagination Festival 2020 byl již spuštěn v síti GoOut. Druhá vlna vstupenek je právě teď v prodeji za 759 Kč včetně poplatků prodejní sítě na našich webových stránkách. 


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Přejít nahoru