IMAGINATION ZVEŘEJŇUJE KOMPLETNÍ LINEUP

Představujeme kompletní lineup Imagination Festivalu, který se letos představí už 16. října na 3 scénách Výstaviště v pražských Holešovicích!

 

 

 

 

 

 

 

 

IMAGINATION BASS MUSIC STAGE (MAINSTAGE #1) představí všechny subžánry drum & bassu, které budou jako každý rok postupem noci gradovat. První polovina noci tak bude patřit liquidním a mainstreamovým projektům jako je Netsky, Dj Marky, Dimension, Maduk či Madface. Druhá polovina noci pak jménům jako Black Sun Empire vs. Mefjus, Audio vs. Gridlok, June Miller a Pixiemu ve versus setu se Sukim. Hostovat stage bude MC Coppa, který se podílel na mnoha skladbách velkých zahraničních i domácích producentů.

 

 

DEVASTATOR HARDER STYLES STAGE (MAINSTAGE #2) představí tvrdou elektronickou scénu z beneluxu. Noc bude tak jako každý rok gradovat z hardstylu letos nově přes raw hardstyle až po hardcore a frenchcore. Hvězdná sestava představuje jména jako Angerfist (djmag 37.), Brennan Heart (djmag 47.), Adaro, Miss K8, Tha Playah a The Braindrillerz. Nebude chybět ani kvalitní domácí support v čele s Hungry Beats, George Crusherem a Maicussem. Stage bude hostovat holandský MC Nolz, který se podílel na mnoha skladbách nejslavnějších raw hardstyle a hardcore djs.

 

 

NEUROFUNK WILL NEVER DIE GOES EXTREME STAGE je postavena především pro skalní fanoušky neurofunku, experimentálního drum & bassu a v ranních hodinách také hardtechna. Pokud nemusíte Netskyho a jemnější rytmy drum & bassu, tahle stage vám zajistí právě v inkriminovanou dobu úkryt. Mezi vystupujícími na stagi najdete Mazteka, Pythiuse, Panaceu, Gancher & Ruin, domácího A-Craye, QO, N:Force nebo hardtechno pionýrku B.UNQ. Gradační koncept Imaginationu nám dovoluje značně experimentovat. V době kdy bude začínat na Imagination Main Stagi neurofunk, se na Neuro goes extreme stagi přeneseme do rychlejších rytmů drum & bassu, které budou končit ve vodách, jež mají s d&b pramálo společného.

 

 

Nejlevnější vstupenky seženete v síti Ticketportal za 890,- Kč bez předprodejního poplatku. Zahraniční návštěvníci pak seženou vstupenky v sítích UKF, Ticketticker, Paylogic a festivalové balíčky v síti FesTicket.

Koupit Vstupenky: http://imaginationfestival.cz/#tickets
Připojit se k facebookové události: http://bit.ly/Imagination2015

 

Imagination lineup 2015
Imagination lineup 2015

 

Těšíme se na Vás už 16. října na Výstavišti v pražských Holešovicích!

Přejít nahoru