KOMPLETNÍ FESTIVALOVÉ INFORMACE

Přečtěte si kompletní informace k festivalu, zjistěte, kde zakoupíte náš merchandise nebo kde se koná meet & greet. Uvnitř novinky najdete také časové harmonogramy vystupujících umělců, detailní mapu festivalu a mnoho dalších užitečných informací.

MÍSTO KONÁNÍ, START AKCE

Imagination Festival se koná v  sobotu 24. listopadu v obrovských halách pražského PVA EXPO v Letňanech. Program festivalu začíná ve 20:00 a končí v 06:00 ráno, výpravná show se zahraničními headlinery začíná od 22:00. Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival užitečnou brožurku s časovým rozpisem dj’s, mapkou festivalu a merchandisem od našich hostesek.


PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji do sobotního odpoledne, zakoupíte je zde.

Limitované množství vstupenek určené k prodeji na místě seženete od 19:00 za 1300,- Kč. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Goout nebo Festicket (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme Vám přijít do 21:30, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise na stánku. V každé z dvou hal bude umístněn jeden stánek s merchandisem.

V areálu festivalu je i letos umístěn bankomat, přesto doporučujeme, abyste si s sebou vzali dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit jak českými korunami tak eurem. Kurz eura vevnitř areálu bude 1€ = 23 Kč.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Náramky festivalu Imagination si však můžete pořídit za symbolickou cenu v oficiálních stáncích merchandise spolu s dalšími doplňky. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení.

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.


AKREDITACE, E-TICKETS

Akreditace se otevřou v 19:00 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.


ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou Policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci předešli při případné frontě tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V halách PVA EXPO v Letňanech platí zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.


ŠATNA

Šatna bude k dispozici na konci uličky mezi halami, v hale 2D. Bude si zde možné uschovat oblečení za 50 Kč/ks, batoh či jiná zavazadla za 70 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč (+100Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky a zároveň předešli ztrátě / poškození věci.


OBČERSTVENÍ

K dispozici bude celkem 7 barů. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu budou otevřeny jídelní stánky ve venkovní části areálu mezi halami.


MOBILNÍ APLIKACE

Festivalová aplikace Woov je nyní dostupná pro návštěvníky Imagination Festivalu 2018. Díky ní snadno najdete časy vystupujících, sestavíte si svůj line up, prohlédnete si interaktivní mapu a také zde můžete najít nové přátele či polohu těch starých.

Mobilní aplikaci Woov stáhnete zde:

Android
iOS


VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme i letos zálohované kelímky s motivy našich festivalů. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.


OFICIÁLNÍ MERCHANDISE – V OBOU HALÁCH

Limitované množství triček s motivem letošní edice Imaginationu a také Devastator stage zakoupíte za 399 Kč na oficiálních merchandise stáncích ve velkých halách. Společně s nimi nabízíme kolekci slunečních brýlí s motivem Imagination Festivalu a nově také Devastator stage za 199 Kč, batůžky s motivem Imagination a Devastator za 250 kč a různé barevné provedení náramků Imagination Festival za symbolických 45 Kč. Nebudou chybět ani Imagination klíčenky za 60 Kč. Také si zde budete moci koupit oficiální plakát festivalu ve formátu A1 za 50 Kč. Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.


MAPA FESTIVALU

CESTA NA IMAGINATION ZE STANICE METRA LETNANY


ČASOVÝ HARMONOGRAM


MEET & GREET + FOTOSTĚNA

V hale 2D naproti šatnám bude umístněna Meet & Greet zóna s fotostěnou, kde se budete moci vyfotit se svými kamarády a potkat vystupující festivalu. Přesný rozpis, kdy je možné potkat někoho z vystupujících naleznete ve festivalové brožuře.


TOALETY

Záchody budou umístěny venku v uličce mezi halami a také uvnitř hale naproti Devastator stagi.


PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí naproti vstupu do haly vedle Meet&Greet zóny. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.


OZVUČENÍ

Imagination drum & bass stage bude ozvučena profesionálním audio systémem od Funktion-One. Devastator stage bude taktéž ozvučena profesionálním audio systémem od L‘Acoustics.

Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.


FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.


KOUŘENÍ

V halách PVA EXPO Letňany je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.


GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Imagination Festival se koná v sobotu 24. listopadu na Výstavišti v pražských Letňanech. Jako dopravu na Výstaviště PVA EXPO Letňany doporučujeme využít metro C – konečná zastávka Letňany nebo autobus. Pro parkování u Výstaviště PVA EXPO Letňany je možné využít parkoviště P+R u stanice metra.


DOPRAVA

Metro

Nejpohodlnější doprava do areálu PVA je linkou metra C na konečnou stanici Letňany.

Autobusy MHD

Pro dopravu do PVA slouží i pravidelné linky MHD do autobusové stanice:

 • Výstaviště Letňany
 • Letňany (metro C) + pěšky cca 5 min.
  • Bus 110 – Třeboradice – Dolní Počernice
  • Bus 140 – Palmovka – Čakovice – Míškovice
  • Bus 158 – Letňany – Čakovice – Třeboradice
  • Bus 195 – Krausova – Jesenická
  • Bus 201 – Nádraží Holešovice – Černý most
  • Bus 269 – Obchodní centrum Čakovice – Ve Žlíbku – Nádraží Uhříněves

Noční autobusy

 • Bus 511 – Čakovice – Nádraží Hostivař
 • Bus 513 – Palmovka – Vinoř
 • Bus 603 – Palmovka – Brandýs n.L.-St. Bolestav, aut. st.

GPS: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E


OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově) tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, cedule, nápisy a vlajky s podporou vaší země či vystupujících. Imagination Festival nevyžaduje žádný dresscode.

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám skvělý zážitek!

IMI DANCE

Přejít nahoru