KOMPLETNÍ INFORMACE A MAPA FESTIVALU

Přinášíme Vám kompletní informace k nadcházejícímu Imagination Festivalu. Prosíme o jejich pečlivé přečtení a uvidíme se už v pátek na Výstavišti v Holešovicích!

MÍSTO KONÁNÍ, DOPRAVA, PARKING

Imagination Festival se koná už v pátek 16. října na Výstavišti v pražských Holešovicích. Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 24, 53, 54 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské nastupte na tramvaj číslo 24. Po vystoupení ze stanice „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 12, 17 nebo 24. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště kolem průmyslového paláce a po schodech dolů ke křižíkovým pavilonům. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek kolem 250 Kč na celou noc, nebo na parkovacích zónách v blízké čtvrti.

START AKCE, PRODEJ VSTUPENEK

Program festivalu začíná ve 20:00 a končí v 07:00 ráno, zahraniční dj’s vystupují již od 22:00. Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival brožurku s časovým rozpisem dj’s, mapkou festivalu a nadcházejícími akcemi od našich hostesek. Limitované množství vstupenek určené k prodeji na místě seženete od 20:00 a to za 1100,- Kč Standard vstupenky do 22:00 / 1200,- Kč poté. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Ticketportal (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví ke koridorům u vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek u překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtečkou a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme Vám přijít do 21:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících. Vstupenky stále můžete zakoupit v předprodeji.

V areálu festivalu je letos umístěn bankomat, přesto doporučujeme, abyste si s sebou vzali dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit pouze českými korunami, vyměňte si prosím eura na české koruny před vstupem na festival.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Silikonový ražený modrý, černý nebo červený náramek Imagination Festivalu si však můžete pořídit za symbolickou cenu na oficiálním merchandise stánku.

Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

AKREDITACE, E-TICKETS

Akreditace se otevřou ve 20:00 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaší identifikaci na akreditacích.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Poznáte je většinou tak, že mají zapnuté velké LED světlo nad kamerou (není to fotograf), chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

Upozorňujeme, že v areálu festivalu (na barech a stáncích) se dá platit pouze českými korunami.

ŠATNA

Šatna bude k dispozici v hlavní lobby po levé straně za vstupem na festival. Bude si zde možné uschovat 1ks oblečení za 40 Kč, batoh či jiná zavazadla za 50 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč (+100Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak při tančení ostatní.

OBČERSTVENÍ

K dispozici bude celkem 9 barů. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu budou otevřeny jídelní stánky ve venkovní části areálu mezi halami B a C.

MEET & GREET + PHOTO WALL

V pavilonu „C“ kde jsou umístěné šatny bude poprvé k dispozici Meet & Greet a Photo wall, kde se budete moci vyfotit se svými kamarády a potkat vystupující festivalu. Přesný rozpis, kdy je možné potkat někoho z vystupujících, uveřejníme těsně před festivalem – a najdete ho také přímo na místě. Předpokládáme, že během noci budou 3 až 4 časy, kdy budete moci potkat některé headlinery.

TOALETY

Záchody jsou umístěny v každé hale, dalších několik desítek záchodů včetně WC kontejnerů bude umístěno venku mezi halami.

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí u vstupu do haly B. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.

OFICIÁLNÍ MERCHANDISE

Limitované množství našich triček s motivem letošní edice zakoupíte za 390,- Kč na oficiálním merchandise stánku v pavilonu B, kde je umístě Imagination Bass Music Stage. Společně s nimi nabízíme novou kolekci slunečních brýlí s motivem Imagination Festivalu za 190,- Kč a černé, modré a červené silikonové náramky Imagination Festival za symbolických 40,- Kč!

Další merchandise stánek najdete v hale E, kde bude také k dispozici náš oficiální merchandise a hardcore & hardstyle wear. Pokud zvažujete nákup oblečení, vezměte si s sebou prosím dostatečnou hotovost.

OFFICIAL MERCHANDISE

MAPKA FESTIVALU (KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ)

MAP

 

MAPA VZDÁLENÁ

MAP DISTANCE

ČASOVÝ LINE UP

TIMETABLE

OZVUČENÍ

Bass music stage Imagination Festivalu bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od L’Acoustics. Devastator stage bude ozvučena PA systémem od Noise Control Audio. Neurofunk Will Never Die goes Extreme stage bude ozvučena PA systémem Funktion-One.

Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci.

KOUŘENÍ

V halách Výstaviště je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Pokud přijedete autobusem na hlavní autobusové nádraží na florenci, či vlakem na hlavní nádraží, stačí se pouze svézt po lince metra „C“ do stanice „Nádraží Holešovice“ či „Vltavská“. Odtud stačí vzít tramvaj linky č. 6, 12, 17, 24 do stanice „Výstaviště Holešovice“. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat za poplatek v areálu Výstaviště nebo v přilehlých parkovacích zónách.

GPS: 50.1065221, 14.4298386

OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově) tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, cedule, nápisy a vlajky s podporou vaší země či vystupujících.

AFTERPARTY

Oficiální afterparty proběhne v sobotu od 21:00 v pražském klubu Storm.

OFICIÁLNÍ TRAILER

Děkujeme vám za podporu a těšíme se na Vás už v pátek na dalším ročníku Imagination Festivalu!

Team IMI DANCE

Přejít nahoru