KOMPLETNÍ INFORMACE K IMAGINATION

Odpočítáváme poslední dny do festivalu! Přečtěte si kompletní informace k festivalu, zjistěte kde zakoupíte náš merchandise a podívejte se na časový line up s mapou. Těšíme se na Vás!

MÍSTO KONÁNÍ, START AKCE, PRODEJ VSTUPENEK,

Imagination Festival se koná v pátek 24. listopadu v Křižíkových pavilonech Výstaviště v pražských Holešovicích. Program festivalu začíná ve 20:00 a končí v 07:00 ráno, výpravná show začíná od 22:00. Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival užitečnou brožurku s časovým rozpisem dj’s, mapkou festivalu, merchandisem a nadcházejícími akcemi od našich hostesek.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji do pátečního odpoledne, zakoupíte je zde.

Limitované množství vstupenek určené k prodeji na místě seženete od 19:00 za 1200,- Kč do 22:00 / 1300,- Kč poté. Na kase bude možné zaplatit i platební kartou. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Goout nebo Festicket (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví ke koridorům u vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme Vám přijít do 21:30, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise na stánku v halách „B“ a „E“.

V areálu festivalu je i letos umístěn bankomat, přesto doporučujeme, abyste si s sebou vzali dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit jak českými korunami tak eurem.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Náramky festivalu Imagination si však můžete pořídit za symbolickou cenu na oficiálním merchandise stánku v hale „B“ a v hale „E“ spolu s dalšími doplňky.

Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.


AKREDITACE, E-TICKETS

Akreditace se otevřou v 19:00 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.


ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.


ŠATNA

Šatna bude k dispozici v pavilonu „C“ po pravé straně za vstupem na festival. Bude si zde možné uschovat 1ks oblečení za 40 Kč, batoh či jiná zavazadla za 60 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč (+100Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky, zároveň předešli ztrátě / poškození věci.


OBČERSTVENÍ

K dispozici bude celkem 10 barů. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu budou otevřeny jídelní stánky ve venkovní části areálu mezi halami „B“ a „C“, „D“ a „E“.


MEET & GREET + FOTOSTĚNA

V pavilonu „C“ bude k dispozici Meet & Greet zóna s fotostěnou, kde se budete moci vyfotit se svými kamarády a potkat vystupující festivalu. Přesný rozpis, kdy je možné potkat někoho z vystupujících, uveřejníme ve festivalové brožuře.


VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme letos zálohované půl litrové kelímky s motivem festivalu. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (může se stát, že bude již bez potisku, proto prosím, pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.


OFICIÁLNÍ MERCHANDISE – V HALE B & E

Limitované množství triček s motivem letošní edice Imaginationu a také Devastator stage zakoupíte za 399 Kč na oficiálních merchandise stáncích ve velkých pavilonech B a E. Společně s nimi nabízíme novou kolekci slunečních brýlí s motivem Imagination Festivalu za 199 Kč, batůžky s motivem Imagination a Devastator za 250 kč a různé barevné provedení náramků Imagination Festival za symbolických 45 Kč. Nebude chybět ani Imagination power banka za 250 Kč a klíčenky za 60 Kč. Také si zde budete moci koupit oficiální plakát festivalu ve formátu A1 za 50 Kč. Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.

MERCHANDISE_FINAL_CENY


MAPA


TIMETABLE


TOALETY

Záchody budou umístěny v hale B a E, dalších několik desítek záchodů bude umístěno venku mezi halami.


PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí u vstupu do haly B. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.


OZVUČENÍ

Imagination Festival drum & bass main stage bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od L‘Acoustics. Devastator stage bude taktéž ozvučena PA systémem od L‘Acoustics. Knockout stage bude ozvučena PA systémem od Funktion-One.

Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.


FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.


KOUŘENÍ

V halách Výstaviště je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Imagination Festival se koná v pátek 24. listopadu na Výstavišti v pražských Holešovicích. Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 92, 93, 94 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj do stanice Výstaviště. Po vystoupení ze stanice metra „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12, 14, 15 nebo 93, 94 a jeďte směr Výstaviště. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště kolem průmyslového paláce a po schodech dolů ke Křižíkovým pavilonům. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek 200 Kč na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

GPS: 50.1065221, 14.4298386


OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově) tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, cedule, nápisy a vlajky s podporou vaší země či vystupujících. Imagination Festival nevyžaduje žádný dresscode.


AFTERPARTY

Oficiální afterparty proběhne v sobotu od 21:00 v pražském klubu Storm. Se vstupenkou z Imagination máte vstup zdarma.

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek!

Organizační tým IMI DANCE

Přejít nahoru