KOMPLETNÍ INFORMACE K IMAGINATIONU!

Páté výročí Imagination Festivalu je tady! Přečtěte si pozorně všechny důležité informace k festivalu.

MÍSTO KONÁNÍ, DOPRAVA, PARKING

Imagination Festival se koná v pátek 25. listopadu na Výstavišti v pražských Holešovicích. Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 52, 54 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj do stanice Výstaviště. Po vystoupení ze stanice „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12 nebo 17. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště kolem průmyslového paláce a po schodech dolů ke křižíkovým pavilonům. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek 200 Kč na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

START AKCE, PRODEJ VSTUPENEK

Program festivalu začíná ve 20:00 a končí v 07:00 ráno, zahraniční dj’s vystupují již od 21:00. Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival brožurku s časovým rozpisem dj’s, mapkou festivalu a nadcházejícími akcemi od našich hostesek. Limitované množství vstupenek určené k prodeji na místě seženete od 19:00 za 1100,- Kč do 22:00 / 1200,- Kč poté. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Ticketportal (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví ke koridorům u vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme Vám přijít do 21:00, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise.

V areálu festivalu je letos umístěn bankomat, přesto doporučujeme, abyste si s sebou vzali dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit pouze českými korunami, vyměňte si prosím eura na české koruny před vstupem na festival.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Náramky festivalu Imagination si však můžete pořídit za symbolickou cenu na oficiálním merchandise stánku v hale „B“ a v hale „E“.

Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

AKREDITACE

Akreditace se otevřou v 19:00 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaší identifikaci na akreditacích.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

Upozorňujeme, že v areálu festivalu se dá platit pouze českými korunami.

ŠATNA

Šatna bude k dispozici v pavilonu „C“ po pravé straně za vstupem na festival. Bude si zde možné uschovat 1ks oblečení za 40 Kč, batoh či jiná zavazadla za 60 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 180 Kč (+100Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky, zároveň předešli ztrátě / poškození věci.

OBČERSTVENÍ

K dispozici bude celkem 10 barů. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu budou otevřeny jídelní stánky ve venkovní části areálu mezi halami „B“ a „C“, „D“ a „E“.

MEET & GREET + FOTOSTĚNA

V pavilonu „C“ bude k dispozici Meet & Greet zóna s fotostěnou, kde se budete moci vyfotit se svými kamarády a potkat vystupující festivalu. Přesný rozpis, kdy je možné potkat někoho z vystupujících, uveřejníme před festivalem, v brožurce a také ho najdete přímo na místě.

TOALETY

Záchody jsou umístěny v hale B a E, dalších několik desítek záchodů bude umístěno venku mezi halami.

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí u vstupu do haly B. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.

OFICIÁLNÍ MERCHANDISE – V HALE B & E

Limitované množství triček s motivem letošní edice Imaginationu a také Devastator stage zakoupíte za 399 Kč na oficiálních merchandise stáncích ve velkých pavilonech B a E. Společně s nimi nabízíme novou kolekci slunečních brýlí s motivem Imagination Festivalu za 199 Kč, batůžky s motivem Imagination a Devastator za 250 kč a různé barevné provedení náramků Imagination Festival za symbolických 45,- Kč. Také si zde budete moci koupit oficiální plakát festivalu ve formátu A1 za 50 Kč.

Pokud zvažujete nákup oblečení, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.

merchandise_final

MAPKA FESTIVALU

mapa_final

vzdalena_mapa

ČASOVÝ LINE UP

 timetable_final

OZVUČENÍ

Imagination Festival drum & bass main stage bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od Funktion-One. Devastator stage bude ozvučena PA systémem od L‘Acoustics. Neurofunk Will Never Die stage bude ozvučena PA systémem od Funktion-One.

Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ

V halách Výstaviště je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Pokud přijedete autobusem na hlavní autobusové nádraží na florenci, či vlakem na hlavní nádraží, stačí se pouze svézt po lince metra „C“ do stanice „Nádraží Holešovice“ či „Vltavská“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj do stanice Výstaviště. Po vystoupení ze stanice „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12 nebo 17. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště kolem průmyslového paláce a po schodech dolů ke křižíkovým pavilonům. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek 200 Kč na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

GPS: 50.1065221, 14.4298386

OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově) tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, cedule, nápisy a vlajky s podporou vaší země či vystupujících.

AFTERPARTY

Oficiální afterparty proběhne v sobotu od 21:00 v pražském klubu Storm. Událost najdete zde.

MEET & GREET

Meet & Greet bude probíhat v pavilonu „C“ v určené časy níže. Není jisté, že se povede k meet & greet dostat všechny uvedené umělce, maximálně se však vynasnažíme.

meet-greet

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám skvělý zážitek!
Team IMI DANCE

Přejít nahoru