KOMPLETNÍ INFORMACE K LIQUICITY PRAGUE

Liquicity Prague se koná už tuto sobotu 17. března ve velkém Křižíkovém pavilonu B na Výstavišti v pražských Holešovicích. Akce začíná ve 20:00 a končí v 06:00 ráno.

 

MÍSTO KONÁNÍ, START AKCE, PRODEJ VSTUPENEK

Na místě  bude od 19:00 k dispozici 100 kusů vstupenek. Cena vstupenky na místě bude 800 Kč. 

Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival užitečnou brožurku s časovým rozpisem dj’s a mapkou Liquicity. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Goout nebo Festicket (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví ke koridorům u vstupu do areálu.Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme Vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z limitované edice Liquicity merchandise.

V areálu se dá platit českými korunami i eurem.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Od hostesek na vstupu však všichni návštěvníci obdrží jako dárek oficiální silikonové náramky Liquicity zdarma!

Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha u haly, kde bude k dispozici také občerstvení. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

 

AKREDITACE, E-TICKETS

Akreditace se otevřou v 19:00 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

 

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

 

ŠATNA

Šatna bude k dispozici po levé straně za vstupem do haly. Bude si zde možné uschovat 1ks oblečení za 40 Kč, batoh či jiná zavazadla za 60 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč (+100Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky, zároveň předešli ztrátě / poškození věci.

 

OBČERSTVENÍ

K dispozici budou dva velké bary. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu bude otevřen i jídelní stánek ve venkovní části areálu.

 

TOALETY

Záchody budou k dispozici v hale za stagí a také před halou.

 

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.

 

OFICIÁLNÍ MERCHANDISE

Limitované množství triček s motivem letošní edice Liquicity zakoupíte za na Merchandise stánku vedle šatny. Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.

 

ČASOVÝ LINE UP

Liquicity_Prague_timetable

 

FESTIVALOVÁ MAPA

MAPA FINAL

 

MEET & GREET + FOTOSTĚNA

V chodbě za stagí bude umístěn Meet & Greet zóna s fotostěnou, kde budete moct potkat vystupující festivalu. Přesný rozpis zde:

28828690_1748981248497532_4096431018408166165_o

 

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme letos zálohované půl litrové kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.

 

29104197_10204238044066562_357076966739804160_o

 

ÚSCHOVNA

Využijte úschovny! Lockery najdete hned za hlavní vchodem. Možnost pronájmu skříňky s přáteli.

liquicity_lockery

 

OZVUČENÍ

Liquicity Prague bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od L’Acoustics.

Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

 

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

 

KOUŘENÍ

V halách Výstaviště je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.

 

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 92, 93, 94 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj do stanice Výstaviště. Po vystoupení ze stanice metra „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12, 14, 15 nebo 93, 94 a jeďte směr Výstaviště. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště kolem průmyslového paláce a po schodech dolů ke Křižíkovým pavilonům. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek 200 Kč na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

 

GPS: 50.1065221, 14.4298386

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek v podobě výpravy do Galaxii snů!

Organizační tým IMI DANCE a Liquicity

Přejít nahoru