KOMPLETNÍ LINE UP IMAGINATION FESTIVALU 2017!

Odhalujeme kompletní line up se všemi pozvanými interprety! Nechybí v něm jména jako Pendulum, Headhunterz (36. v anketě djmag), exkluzivní versus set legend – Black Sun Empire vs. State Of Mind, Da Tweekaz (71. v anketě djmag), Miss K8 (88. v anketě djmag), neuvěřitelní Delta Heavy a desítky dalších! Imagination nabídne 24. listopadu 2017 tři stage ve čtyřech halách Výstaviště v pražských Holešovicích.

 

 

 

Imagination Drum & Bass Mainstage #1

1Imag

Imagination Mainstage #1 představí jména jako legendární Pendulum v dj setu, exkluzivní versus set Black Sun Empire se State of Mind, Delta Heavy, venezuelského Zardonica, versus set Mazteka s Gridlokem či talentovaného kanadského nováčka Bensleyho. Dále se na této stagi můžete těšit na Document One, ďábelské Hallucinatory nebo domácího A-Craye a Madface.

 

Devastator Harder Styles Mainstage #2

4Devastator

Devastator Mainstage #2 představí jako svého headlinera Headhunterz, jež oznámil návrat na hardstyle scénu a budete si tak moci konečně vychutnat jeho čistokrevný hardstyle set poprvé v Praze! Nebude chybět ani královna hardcoru Miss K8, hardstylová dvojice Da Tweekaz, italská hardcore legenda Noize Suppressor nebo anglické uptempo duo Destructive Tendencies. Do vod raw hardstylu nás zavede polský Regain, po letech se vrátí i italské frenchcorové duo The Sickest Squad, tentokrát ve versus setu s domácími Hungry Beats, svůj debut si v ČR odbude holandský hardstyle producent Phuture Noize či uptempo DJka Estasia. Jako domácí support vystoupí Manene, Mindjacker vs. Mejsi a celou stage bude hostit holandský MC Tha Watcher.

 

Knockout F#ck Genres Stage #3

Knockout

Knockout Stage #3 představí mix žánrů drum & bassu. Těšit se můžete na jump upové hvězdy Dj Guv, Annix, Levela, Mattiv či Mollie Collins. Nebudou chybět ani zástupci neurofunku jako jsou Zombie Cats či domácí Rido. Temný drum & bass přiveze do našich končin francouzský Katharsys a také se můžete těšit na exkluzivní versus set Forbidden Society vs. Donny. Stage bude hostit anglický MC Coppa.

 

VSTUPENKY JSOU V PRODEJI ZA 1190 KČ VČETNĚ POPLATKU – KOUPIT VSTUPENKY

BALÍČKY S HOTELY JSOU K DISPOZICI V SÍTI FESTICKET.

OFICIÁLNÍ UDÁLOST NA FACEBOOKU NALEZNETE ZDE.

OFICIÁLNÍ PLAKÁT

1_imagination-final-lineup-insta

Aftermovie z Imagination Festivalu 2016:

Těšíme se na Vás!
IMI DANCE

Přejít nahoru