Limitovaná kolekce Imagination merchandise právě teď na našem eshopu!

Právě teď by vrcholily přípravy na jedenáctý ročník Imagination Festivalu, na kterém bychom se společně sešli a tradičně bořili hranice naší představivosti. Protože se však letošní ročník nemůže uskutečnit, připravili jsme si pro vás limitovanou edici merchandise. Kromě unisexových triček si poprvé v historii můžete pořídit i mikinu na zip s unikátním Imagination motivem. Výběr barvy je na Vás – modrá může představovat drum & bassovou stage nebo představivost samotnou, červená pak sílu a koncept harder styles stage. Dále nesmí chybět ani silikonové náramky s logem festivalu v několika barvách. 

Limitovaná edice je spuštěna pomocí předprodeje. Od dnešního dne, tedy 4. 11., do 22. 11. máte jedinečnou možnost předobjednat si svůj vybraný kousek a velikost, který následně vyrobíme a 10. 12. odešleme k vám. Pro prvních 25 zákazníků, jejichž výše objednávky překročí 1000 Kč navíc máme dárek – Imagination powerbanku o výkonu 2200 mAh. Akce platí pouze pro Imagination kolekci.

Všechny objednávky odešleme nejpozději do 10. 12. a Imagination kousek tedy budete moci bez starostí darovat i na Vánoce pod stromeček.

 

Přejít nahoru