LIQUICITY PRAGUE 2020 ODKRÝVÁ KOMPLETNÍ LINEUP!

Jeden z nejpopulárnějších halových mejdanů roku je zpět, Liquicity Prague 2020 se odehraje v sobotu 28. března na holešovickém výstavišti. Ani letos nebudou chybět největší hvězdy holandského labelu a YouTube kanálu se stovkami tisíc odběratelů. Dámy a pánové, držte si klobouky a připravte se na výlet do galaxie snů!

I letošní pražská zastávka Liquicity je nabitá až po strop nejzářivějšími hvězdami atmosférického a euforického Drum & Bassu. Poprvé se v rámci této akce představí miláček českého publika Etherwood a jeden z předních představitelů Liquid DNB posledních let, britský producent LSB. Po 2 letech se také do Prahy vrací další populární tvář značky Liquicity, Fox Stevenson, a chybět samozřejmě nebude ani její hlavní představitel, holandský producent Maduk.

Ani tentokrát nepřijdeme o skvělé mladé talenty – po loňském úspěšném debutu se vrací holandské duo NCT, přidá se i další rychle stoupající duo Polygon, Telomic – britský benjamínek labelu, a celou akci otevře skvělý slovenský DJ Lixx.

Vstupenky na akci rychle mizí a vzhledem ke zkušenostem z předchozích ročníku, kdy došlo k vyprodání ještě před akcí, doporučujeme s jejich nákupem neotálet.


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Přejít nahoru