METRIK UŽ TUTO SOBOTU V KLUBU ROXY!

Už v sobotu 16. 2. 2019 rozproudí pražskou Roxy svým energickým vystoupením britský producent Metrik. Podmanivé melodické tóny i tepající basové linky dostanou každého fanouška žánru, a protože na akci nechybí ani kvalitní čeští DJs, přijdou si na své i milovníci ostatních poloh drum and bassu.

Atmosféru akce nasadí Parallel Activity za doprovodu živého saxofonu v podání Rich.FD, půdu pro Metrika pak připraví během svého b2b setu Let It Roll DJs Bifidus Aktif a N:Force, který bude plný těch největších hitovek žánru. Pak převezme taktovku na 90 minut hlavní hvězda večera a zástupce labelu Hospital Records, Metrik. Ani po něm však nebude čas na odpočinek, tu správnou nálož plnou tvrdšího drum & bassu si pro tebe totiž chystá C.Phone z No Money a celou akci završí svými rychlými a precizními mixy Halbax. Bude to jízda od začátku až konce! Tak nezapomeň, že to celé začíná již v sobotu od 22:00.

Odpočinout si v průběhu celého večera budete moci na druhé stragi, chillout proběhne v režii dvojice českých DJs – Blofeld a Levelion.

A aby toho nebylo málo, máme pro vás ještě jednu dobrou zprávu! Pro ty z vás, kteří si nestihnou koupit vstupenku v předprodeji, vězte, že bude k dispozici dostatek vstupenek i na místě. Do 23:00 si vstupenku budete moci zakoupit za 250 Kč, po jedenácté hodině pak za 290 Kč.


VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE

PŘIPOJTE SE K OFICIÁLNÍ UDÁLOSTI NA FACEBOOKU


Přejít nahoru