NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT NA IMAGINATION FESTIVALU?

Slyšíte to? To se pomalu otevírají brány zhmotněné fantazie a představivosti. Už za tři týdny vypukne největší akce podzimu 2019. Nezadržitelně se do Letňan blíží Imagination festival a my pro vás máme poslední detailní ohlédnutí za tím, co nás všechno čeká. 

Imagination festival jako vždy nabídne možnost vstoupit jak do světa basů a beatů na Imagination stage, tak do světa bojovníků skrz Devastator stage. Obě stage jsou vyladěné na tu nejvyšší možnou úroveň a připravené vás i vaše vědomí odnést daleko za hranice představivosti. Stačí jen zavřít oči a nechat se unášet na vlnách Drum & Bassu a Harder Styles.

Na Imagination stage je k tomu uzpůsobené obří podium o rozměrech 26m na šířku a 10m na výšku. Celá stage má na sobě zabudované LED obrazovky, které dokreslí perfektní hudební zážitek zprostředkovaný ozvučením Funktion-one s mohutnými bassy.

Devastator stage jsme ozvučili soustavou L’Acoustics, která kvalitně vykresluje Harder Styles „kopáky“. Atmosféru doplní jedinečný stage design, který jsme připravili speciálně a jen pouze pro tuto noc. Nově se také můžete těsit na lasermaping.

Udělali jsme maximum pro to, abyste si hvězdy jako NOISA, A.M.C., Current Value, Angerfist, Atmosfears nebo TNT užili v tom nejlepším možném prostředí.

Každá stage vás bude doprovázena nejen svým mocným hlasem, ale zároveň i svou vlastní lasershow a velkým množstvím světel. V PVA EXPO Praha bude připravená relax zona pro nabrání potřebných sil, či několik barů pro občerstvení s přívětivými cenami. O své věci se nebudete muset bát ani v šatně, ani v připravených lockerboxech.

Vstupenky mizí vysokou rychlostí, pořád jsou ale ještě máme nějaké k mání prostřednictvím prodejní sítě Go Out za 990 Kč plus poplatek prodejci.


Přijďte mezi své. Přijďte mezi skvělé lidi, nechte se obklopit perfektním prostředím a pomocí hudby se nechte odnést do říše představivosti. S námi. Už 22. Listopadu!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Přejít nahoru