NEJSILNĚJŠÍ DRUM & BASSOVÝ LINE UP V HISTORII FESTIVALU

Už se pomalu blíží 22. listopad, svátek všech fanoušků různých druhů drum & bass hudby, který bude opět hostit PVA EXPO v pražských Letňanech. Nocí plnou neutuchající energie, známých i nových dubplatů a v neposlední řadě rovných i nerovných beatů, budou provádět největší hvězdy současné české i zahraniční produkce. Osmý ročník Imagination festivalu opět hostí dvě hudební podia, rozdělena podle hudebních žánrů. Imagination Stage nabídne od melodického drum & bass, v jednom případě doprovázeného i zpěvem, přes nerofunk až po dark a hardcore drum & bass.

Seznam všech vystupujících interpretů je již kompletní. Nezbývá tak už nic jiného, než všechny vystupující z drum & bassové Imagination Stage detailně představit v pořadí, ve kterém vás provedou nocí.

Magickou noc odstartuje skvělý český DJ a producent melodického drum & bass Madface. Jeho velmi energické sety bývají protkané originálními a neoposlouchanými dubplaty, kterými si řekl o spolupráci s takovými labely jako Liquicity nebo RAM records.

Domácí scénu bude zastupovat i legendární producent a DJ Rido, který pro změnu potěší fanoušky deep drum&bassu. Na své si ale přijdou určitě i všichni ostatní. Rido totiž umí ve svých setech být velmi spontánní a rozmanitý. V současné době si dokonce zakládá svůj vlastní label s názvem Rido music.

Jako první zahraniční interpret na Imagination Stage bude v roce 2019 britské producentské duo Koven. Jednotlivá vystoupení momentálně absolvuje pouze polovina dua a to krásná a talentovaná Katie. Ta ve svých dancefloor drum & bassových setech i zpívá. Svým hlasem naprosto ovládla letošní Beats for Love i Liquicity Prague 2019, kde se v Čechách představila vůbec poprvé. Přesto si za poměrně krátkou dobu dokázala u nás vybudovat velmi silnou fanouškovskou základnu.

V nastoleném rytmu bude po Koven pokračovat další britský DJ a producent v podobě multižánrového Muzzyho. Ten se kromě drum & bassu věnuje i dalším žánrům elektronické hudby, za jejichž produkci byl opakovaně mezi nominovanými v DNBArena Awards v různých kategoriích. Pochlubit se kromě členství v labelu Monstercat může i spoluprací se jmény jako, Celldweller, Delta Heavy, Turno či A.M.C.

A bude to právě A.M.C., kdo vystoupí po Muzzym. V České republice velmi známý a populární DJ patří mezi naprostou světovou špičku. Jeho mixovací schopnosti ho řadí mezi nejlepší světové DJs a na Imagination festivalu představí své debutové album s názvem Energy.

Prime time páteční noci bude patřit jednomu z největších jmen současné elektronické hudby. Je nám velkým potěšením, že můžeme na svém podiu představit na jednom z posledních vystoupení v ČR Noisia (DJ set). Toto legendární holandské trio totiž oznámilo svou poslední tour na rok 2020. Pevně věříme, že předvedou stejně povedený set jako před třemi lety, kdy bylo toto trio na Imagination festivalu naposled.

Po této show přitvrdíme na vlnách neurofunku. Na podium se totiž vřítí v současnosti nejpopulárnější neurofunkový label s názvem Eatbrain. Toto východoevropské trio (Jade – Maďarsko, L33 – Bulharsko, Agressor Bunx – Ukrajina) předvede, jak v současnosti vypadá ta nejlepší neurofunková scéna. Můžete se těšit na nadupaný b2b2b set.

Stejně jako britští Koven s Muzzy přijdou po sobě na řadu tak i východoevropští interpreti se navzájem doplní. Letos založený label Neuropunk totiž sdružuje výhradně ruské producenty drum & bassového žánru a to rovnou ty nejpopulárnější. Teddy Killerz, Gydra a Mizo předvedou, proč se pravidelně umisťují na předních příčkách CZ/SK DNB Awards a díky čemu jsou u nás tolik populární. Sadu b2b2b setů tak doplňujeme o exkluzivní třešničku.

Ke konci hvězdami nabitého večera budeme postupně přitvrzovat. Temné atmosféře plné neurofunku přecházejícího místy až v dark drum & bass bude holdovat kultovní německý producent Current Value. Pokud si říkáte, že je vám je toto jméno povědomé, máte pravdu. Letos složil hudební doprovod k opening show Let it Roll winter 2019.

Úplný závěr epického večera pak bude patřit Hallucinator. Ikonické italské duo známé vystupováním v maskách nabídne nadupanou smršť od neurofunku až po nejtvrdší dnb až po crossbreed. Tito jihoevropané dokonce vyhráli ocenění za nejlepší zahraniční DJs roku 2018 v CZ/SK DNB Awards, takže je netřeba dlouze představovat.

Všechny tyto hvězdy a mnohem více budou už za necelé dva měsíce připraveny na obřích podiích letňanského Výstaviště. Doprovodná laserová show a perfektní ozvučení bude samozřejmostí jak pro všechny hvězdy Imagination Stage tak i Devastator Stage, kterou si představíme příště. Vstupenky je možné zakoupit v prodejní síti GoOut. Poslední vlna vstupenek je právě v prodeji za 990 Kč plus poplatek prodejní sítě.

Těšíme se na vás!

KOUPIT VSTUPENKY

PŘIDEJ SE K UDÁLOSTI

Přejít nahoru