Nový termín pro Imagination Festival 2021

Milí fanoušci Imagination,

přinášíme vám dobré zprávy! Po týdnech neustálého úsilí se nám konečně podařilo najít nový termín pro Imagination Festival 2021! V aktuální situaci nešlo o jednoduchý úkol, nakonec se nám ale podařilo najít datum 19.11.2021! Zapište si ho do kalendářů a přijďte si s námi užít to nejlepší z drum & bassu a Harder Styles v oblíbené lokaci PVA Letňany.

Line up již máme rozpracovaný a snažíme se pro vás zajistit všechny vystupující, které jsme vám chtěli přivézt tento rok. Jména sice ještě neznáte, prozradíme vám je ale již brzy a věřte nám, že se máte na co těšit.

Všechny zakoupené vstupenky na Imagination Festival 2020 platí i na nové datum. Věříme, že si náš festival nebudete chtít nechat ujít a i v roce 2021 se společně sejdeme a budeme bourat hranice naší představivosti. Pokud se však v novém termínu nebudete moci zúčastnit a vstupenky budete chtít refundovat v plné výši, prosíme napište na info@goout.cz s předmětem “Refundace Imagination”, kde vaši žádost vyřídí. O refundaci je možné požádat do 30/9/2020. Pokud si ovšem svou vstupenku necháte, budeme za to velice vděční. Vaše podpora pro nás znamená neuvěřitelně moc.

Všichni nyní společně zažíváme situaci, která se nám nelíbí, společně jsme však dostatečně silní na to, abychom tohle období překonali a společně se potkali 19.11.2021.

Těšíme se na vás, Imagination tým :heart:

 

Imagination Festival 2021

Přejít nahoru