Odhalení hymen večera: Deadly Guns, Mish a Rooler 🔥

V srdci tohoto hudebního hnutí stojí umělci, jejichž zvuková zdatnost elektrizuje publikum po celém světě. V rámci příprav na nadcházející událost pojďme společně prozkoumat zásadní skladby třech hlavních umělců, kteří budou headlinery nadcházející Imagination Club Tour v Praze – Deadly Guns, Mish a Rooler.

Deadly Guns 

Deadly Guns je známý silou svých hardcorových a uptempo melodií. Připravte se na neúprosný zvukový útok s nezaměnitelnou intenzitou.

„The Gunshow“: Hymna, která vystihuje ducha agresivního zvuku. Intenzivní kopáky a podmanivé melodie této skladby rozpoutávají mosh pit plný emocí a upevňují její místo v hardcorové síni slávy.

„From The Underground“: Skladba známá svým úderným rytmem a pronikavými syntezátory adrenalinovým zážitkem. Je to skladba, která dominuje tanečnímu parketu a zanechává publikum nadšené svou divokostí.

„The Chosen Ones“: Tento track, na němž Deadly Guns spolupracovali s Ncrypta, je výbušným spojením jejich odlišných stylů. Syrová síla a energie v „The Chosen Ones“ z ní dělají nezastavitelnou sílu v oblasti tvrdších stylů.

Mish

Mish je rawstylová hvězda, která do každého beatu vnáší euforii a emoce a vytváří tak osobitou hudební cestu.

„Rave Love“: Hymna vytvořená ve spolupráci se Sickmode, která pulzuje euforickou energií, uchvacuje publikum svými povznášejícími melodiemi a silnými beaty. Tenhle track je důkazem schopnosti spojit emoce s úderným zvukem.

„One and Only“: Skladba vytvořená opět v kolaboraci se Sickmode okouzluje posluchače podmanivými melodiemi a neodolatelnou energií, která odráží jedinečný styl.

„Time to Shine“: Track, který vyvolává pocit euforie a zároveň přináší neutuchající rytmus, jenž jistě elektrizuje taneční parket.

Rooler 

Rooler, neúprosná síla syrového zvuku, která získává pozornost svým osobitým, in-your-face přístupem.

„Move 2 da Beat“: Hymna, která dostojí svému názvu a vtrhne dovnitř svými agresivními kopáky a industriálními prvky. Tenhle track ve vás jistě během večera zanechá nesmazatelnou stopu. 

„No One is Like Us“: Roolerova spolupráce se Sefou je důkazem jeho jedinečného stylu. neúprosný track, který posluchačům velí poddat se jeho neústupným beatům a syrové energii.

„Too Cold“: „Too Cold“ je ztělesněním Roolerova nelítostného přístupu a na své intenzivní zvukové cestě nenechává žádný prostor pro oddech.

Skladby Deadly Guns, Mish a Rooler jsou příkladem rozmanitosti a síly žánru tvrdších stylů. Tito umělci si razí cestu s výrazným zvukovým otiskem a unášejí publikum svými populárními tracky.

Nechte se ponořit do těchto skladeb a připravte se na nezapomenutelnou noc, která se uskuteční už 16. 11. 2023 v pražském klubu Storm Club!

🎟 VSTUPENKY 🎟

📅 UDÁLOST 📅

 

Přejít nahoru