ODHALUJEME DRUHOU FÁZI LINE UPU

První fázi line upu pro letošní Imagination jsme zveřejnili nedávno a nyní odhalujeme jména interpretů z fáze druhé.

Na Devastator Stage nesmí nikdy chybět alespoň jedna legenda. A proto s radostí oznamujeme, že na ní letos vystoupí nejlepší hardstyle DJ a producent z Itálie – Zatox. Jeho tvorba se pohybuje od mainstreamu až po rawstyle a při jeho neuvěřitelných setech si přijde na své takřka každý fanoušek hard dance muziky! V druhé fázi ho doplňuje belgická hardstylová DJka Mandy, která si podmanila v roce 2017 crowd svým trackem „Raggadrop“. V první fázi jsme odhalili, že na Devastator Stagi zahraje legendární hardcorový projekt Evil Activities a reprezentant toho nejlepšího z uptempo hardcore a frenchcoru, teprve osmnáctiletý Sefa.

Mezi novými přírustky Imagination Stage zveřejňujeme legii temnoty – 3RDKND, skládající se z tří drum & bassových producentů, jež se dala dohromady v létě roku 2018. Jména členů tohoto seskupení všichni dnb fanoušci jistě dobře znají, jsou jimi Donny, Katharsys a Forbidden Society. Pochodují těsně za interprety zveřejněnými v první fázi, mezi které patří jeden z nejlepších drum bassovýchch djs současnosti – A.M.C, zakladatel labelu Liquicity – skvělý Maduk, reprezentant labelu Critical Music – Emperor a zástupce neurofunkové Blackout rodiny, mladý Pythius.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Go Out, balíčky v síti Festicket. Cena vstupenek se zvyšuje spolu s vyprodáním každé z jednotlivých vln. Nyní je seženete za 990 Kč včetně všech poplatků.

 

Událost na facebooku

Předprodej vstupenek

Aftermovie Imagination Festivalu z roku 2017

 

Přejít nahoru