OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ K IMAGINATION SUMMER 2019

Dovolte nám v první řadě poděkovat za vaši důvěru, kterou v nás vkládáte. Nesmírně si toho vážíme! Už roky s námi paříte na našich akcích, které pro vás s nadšením připravujeme, a vaše oddanost je nekonečná. 

O to víc nás mrzí, že vám musíme oznámit, že letošní Imagination Summer Festival byl zrušen. Hledání vhodných míst pro pořádání hudebních festivalů tohoto typu je rok od roku těžší, a přesto, že jsme na tuto akci již měli připravenou a dojednanou perfektní lokaci, z administrativně právních důvodů, které jsme nemohli nijak ovlivnit, nám byla na poslední chvíli vypovězena. V historii Imagination Festivalu se nám tento typ nepříjemnosti stal poprvé a věřte nám, že jsme se do poslední chvíle snažili pro vás najít jiné vhodné prostory. Prošli jsme desítky možností, ale bohužel žádná z nich nesplňovala podmínky, které byste si na prvním letním Imagination festivalu zasloužili. Je nám to neskonale líto, ale nezoufejte…

Máme pro vás i dobré zprávy, které snad alespoň částečně vynahradí způsobenou újmu a ačkoliv nás celá situace moc mrzí, tak v práci nijak nepolevujeme. V první řadě bychom vás chtěli ujistit, že o potvrzené umělce nepřijdete. Tvrdě pracujeme na tom, aby alespoň část umělců z chystaného line-upu přijela v náhradním termínu. Bližší informace k zimnímu Imagination Festivalu a dalším nadcházejícím akcím vám prozradíme již brzy. Druhou dobrou zprávou je, že ti z vás, kteří si již zakoupili vstupenku na Imagination Summer v předprodeji, za tuto nepříjemnost dostanou od nás vstupenku na zimní Imagination Festival 2019 úplně zadarmo. 

Ti z vás, kteří si vstupenku zakoupili v předprodeji, budou obratem v plné výši refundováni. Všichni již byli kontaktováni e-mailem, ve kterém byli informováni o dalším postupu kompenzace.

Tým Imagination festivalu

Přejít nahoru