OUTDOOR RAVE 2019 SE VRACÍ DO SVOJŠIC!

Jsou pro vás klubovky pouhou dětskou rozcvičkou? Dáváte si rádi do těla během nekonečného tance? Víte dobře, co je to pořádný moshpit? Pak právě pro vás je tu zběsilý 14 hodinový Outdoor Rave! 

S ohledem na potřeby nejvášnivějších raverů pro vás na předposlední srpnový víkend připravujeme ve vyhlášeném areálu Svojšic lineup vytuněný tak, aby i ty nejodvážnější pařany dovedl na samotný okraj sil. Troufnete si? Událost jen pro nejvytrvalejší!

Outdoor Rave se s nikým mazlit nebude a k prověrce vašeho šíleného nasazení poslouží hned dvě parádní stage s pečlivě namíchanou směsí drum&bassu a hard styles v prostoru legendárního letního amfiteátru v blízkosti Pardubic. Pokud jste doposud neměli plán na konec prázdnin, tak teď už máte jasno!

Festivalový areál otevřeme v sobotu odpoledne a poletíme rychlostí světla až do nedělního rána. Pro váš maximální komfort budou přistaveny shuttle busy z Pardubic. Na vás už zůstane pár drobností: dát dohromady pořádně nažhavenou bandu, koupit si vstupenku a užít si noc, na kterou jen tak nezapomenete!

 


 

Společně s událostí spouštíme soutěž o 50x vstupenek a free kemp. Stačí se registrovat do 8. dubna 2019.

 

 


 

LINE UP ZVEŘEJNÍME BRZY!

Přejít nahoru