Oznámení o přesunutí termínu

Vážení fanoušci Imagination Festivalu, 

s těžkým srdcem vám musíme oznámit, že z důvodu interních komplikací areál PVA EXPO Praha v současné době neumožňuje pronájem pro účely hudebních akcí a tento stav bude trvat i pro plánovaný termín Imagination Festivalu 2023. Rozhodnutí PVA EXPO Praha bohužel nedokážeme ovlivnit a musíme ho respektovat. Ačkoli jsme se v posledních týdnech intenzivně snažili, není možné zajistit jinou odpovídající venue, ve které by bylo možné uspořádat festival této velikosti s obdobným komfortem pro návštěvníky. Dvanáctou edici Imagination Festivalu proto přesouváme na rok 2024.

Příznivce Drum & Bass a Harder Styles ale na podzim rozhodně o zážitky neochudíme. Již nyní máme naplánované edice Imagination Club Tours, a to v Brně, Olomouci, Plzni a poté dvakrát v Praze. Na všech eventech se představí ta největší jména světové scény, konkrétní termíny budou oznámeny již velmi brzy. Letošní nabitý konec roku tak bude malou předzvěstí toho, co pro vás připravujeme v roce 2024 – a to nejen na podzim, ale také v létě 🤫✊

Máte se určitě na co těšit! 👁 

Všechny zakoupené vstupenky na Imagination Festival 2023 budou automaticky refundovány do 14 dnů. Jejich držitelé – naši nejvěrnější fanoušci – v nejbližší době obdrží prostřednictvím emailu slevový kód, který bude možné uplatnit při nákupu vstupenek na pražské Club Tour eventy. Podzimní plánované akce si tak budou moci užít s výraznou slevou.

Děkujeme vám za podporu a přízeň a těšíme se na naše setkání! 🔮

 

 

 

Přejít nahoru