Oznamujeme kompletní lineup na Imagination Festival 2022

Poslední listopadový pátek se Praha promění v zaslíbené místo pro všechny fanoušky Drum & Bass a Harder Styles. Imagination Festival se vrací do hal PVA Expo Letňany a očekávání jsou veliká. Na dvou stagích se představí elitní výběr umělců a DJs a jako každý rok se bude jednat o nezapomenutelnou noc plnou skvělých vystoupení a audiovizuálních zážitků. Letošní ročník se ponese v duchu velkých premiér a návratů, neobvyklých showcasů a b2b setů, všechna jména však spojuje jediné – jedná se opravdu o světové špičky jejich řemesel. 

Imagination Drum & Bass stage letos rozzáří spousta zajímavých jmen. Premiérové představení notoricky známé rakouské dvojice Camo & Krooked. Neurofunkové nadšence zahřeje hodinu a půl dlouhá Blackout Showcase ve složení Neonlight, Prolix a Redpill. Do hlubin nás ponoří deepový kouzelník Enei, který bude z rukávů tahat jeden dubplate za druhým. Líbezné tóny nám zahraje zástupce labelu Liquicity a belgická vycházející star Andromedik a zahálet rozhodně nebude ani progresivní producentská dvojice Synergy. A pokud vám zbyde dost sil, nad ránem se dočkáte také speedbassového pekla v podání Mandidextrous. Highlightem večera na Drum & Bass stagi bude bezesporu legendární britský umělec Spor, pro kterého se bude jednat o první vystoupení v Česku po více než sedmi letech. O tom, že Česká republika je zemí neurofunku nás přesvědčí dvojice šílenců A-Cray b2b Zigi SC a čest celou stage pro vás všechny otevřít letos dostane dvojice Akira & Bifidus Aktif

Také fanoušci Harder Styles si na Devastator stagi přijdou na své – premiérově se na Imagination Festivalu objeví nezastavitelné Hardstylové duo Frequencerz, které si nás podmaní svými melodiemi a vokálními tracky. Po třech letech se do Prahy vrátí legendární dvojice TNT aka Technoboy & Tuneboy se svým typickým Early Italian Hardstylem. A nebude se jednat o jediné navrátilce – v Praze se po několikatelé pauze objeví také Hardstylový alchemista Psyko Punkz a nebo raw legenda Adaro. Přiznivci raw hardstylu pak dále ocení versus set E-Force vs. Bloodlust, kteří společnými silami dokázali letos rozložit na atomy stage na Reverze, či Qapitalu. Pokud jste však fanoušci těch nejtvrdších subžánrů, nezoufejte! Fanouškům progresivního hardcoru naloží bomby N-Vitral, který se rovněž v Praze objeví poprvé, a znalce frenchcoru potěší francouzský maestro Floxytek. Za mixem se pak dále objeví českoslovenští zástupci Heavy Noizes, Crane a také Rob2Speed, který celý večer uzavře.

Poslední vstupenky z druhé vlny jsou v prodeji v předprodejní síti Boom za 1 090 Kč / €50. Následovat bude třetí vlna vstupenek za 1 190 Kč / €55. Pokud se už stejně jako my nemůžete dočkat, až společně prožijeme další nezapomenutelnou edici Imagination Festivalu, doporučujeme s nákupem vstupenek nezahálet. 

Děkujeme vám, fanouškům, za neutuchající podporu a těšíme se na naše další společné setkání!

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


 

Přejít nahoru