PRAKTICKÉ INFORMACE K IMAGINATION FESTIVALU

Přečtěte si kompletní informace k festivalu, zjistěte, kde zakoupíte náš merchandise nebo kde se koná meet & greet. Uvnitř novinky najdete také časové harmonogramy vystupujících umělců, detailní mapu festivalu a mnoho dalších užitečných informací.

MÍSTO KONÁNÍ, NAVIGACE, START AKCE

Imagination Festival se koná v  pátek 22. listopadu 2019 v halách pražského PVA EXPO v Letňanech.
Více informací o venue – PVA EXPO

Mapa

Navigace: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E 

Festivalová mapa areálu:

Parkování: Pro parkování u Výstaviště PVA EXPO Letňany je možné využít parkoviště P+R u stanice metra.


DŮLEŽITÉ ČASY

Program festivalu začíná ve 20:00 a končí v 06:00 ráno.
Výpravná show se zahraničními headlinery začíná od 22:00.
Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival užitečnou brožurku s časovým rozpisem dj’s, mapkou festivalu a merchandisem od našich hostesek.

Pokladny otevřeny od 19:00
Akreditace otevřeny od 19:00

TIMETABLE


PRODEJ VSTUPENEK

Předprodej:

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji do pátečního odpoledne, zakoupíte je ZDE. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu. Výjimku tvoří telefony s prasklým nebo jinak poškozeným displejem. V takovém případě je nutné vstupenku předem vytisknout. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Goout nebo Festicket (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu.

Vstupenky na místě:
Limitované množství vstupenek určené k prodeji na místě seženete od 19:00 za 1200,- Kč.

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.

Doporučujeme Vám přijít do 21:30, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise na stánku, který bude umístněn v hale s Imagination stagí.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení.

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

AKREDITACE, E-TICKETS

Akreditace se otevřou v 19:00 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.


MEET & GREET + FOTOSTĚNA

V hale 1 naproti šatnám bude umístěna Meet & Greet zóna s fotostěnou, kde se budete moci vyfotit se svými kamarády a potkat vystupující festivalu. Změna programu vyhrazena, aktuální časový line up najdete u Meet & Greet.


MOBILNÍ APLIKACE

Festivalová aplikace Woov je nyní dostupná pro návštěvníky Imagination Festivalu 2019. Díky ní snadno najdete časy vystupujících, sestavíte si svůj line up, prohlédnete si interaktivní mapu a také zde můžete najít nové přátele či polohu těch starých.

STÁHNOUT WOOV APP DO MÉHO TELEFONU


PLATBY V AREÁLU

V areálu festivalu nebude umístěn bankomat, bude ale možné platit kartou na vstupu, u stánku merchandise a na vybraných barech. Přesto doporučujeme, abyste si s sebou vzali dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit jak českými korunami tak eurem. Kurz eura uvnitř areálu bude 1€ = 22 Kč.


ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

V halách PVA EXPO Letňany je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování. Využijte venkovních prostor mezi halami.

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky.

Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou Policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci předešli při případné frontě tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

PŘEČTĚTE SI POZORNĚ NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD AKCE ZDE


ŠATNA

Šatna bude k dispozici na konci uličky mezi halami, v hale 1. Bude si zde možné uschovat oblečení za 50 Kč/ks, batoh či jiná zavazadla za 70 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč (+100 Kč záloha).
Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky a zároveň předešli ztrátě / poškození věci.


OBČERSTVENÍ

K dispozici bude celkem 8 barů. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu budou otevřeny jídelní stánek ve venkovní části areálu mezi halami.


VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme i letos zálohované kelímky s motivy našich festivalů. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.


TOALETY

Záchody budou umístěny venku v uličce mezi halami a také uvnitř hale naproti Devastator stagi.


PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí naproti vstupu do haly vedle Meet&Greet zóny. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.


OZVUČENÍ

Imagination drum & bass stage bude ozvučena profesionálním audio systémem od Funktion-One. Devastator stage bude taktéž ozvučena profesionálním audio systémem od L‘Acoustics. Našim návštěvníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.


FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.


DOPRAVA

Metro

Nejpohodlnější doprava do areálu PVA je linkou metra C na konečnou stanici Letňany.

CESTA NA IMAGINATION ZE STANICE METRA LETŇANY

Autobusy MHD
Pro dopravu do PVA slouží i pravidelné linky MHD do autobusové stanice:
Výstaviště Letňany
Letňany (metro C) + pěšky cca 5 min.
Bus 166 – Třeboradice – Dolní Počernice
Bus 140 – Palmovka – Čakovice – Míškovice
Bus 158 – Letňany – Čakovice – Třeboradice
Bus 195 – Krausova – Výstaviště Letňany – Jesenická
Bus 201 – Nádraží Holešovice – Výstaviště Letňany – Černý most

Noční autobusy
Bus 511 – Čakovice – Nádraží Hostivař
Bus 513 – Palmovka – Vinoř
Bus 603 – Palmovka – Brandýs n.L.-St. Bolestav, aut. st.
GPS: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

TAXI
Přímo k branám festivalu vás odveze taxislužba, tel.: +420 601 522 090. Jedná se o zónové taxi, za ceny taxislužby neručíme.


OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově) tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, menší cedule a nápisy. Imagination Festival nevyžaduje žádný dresscode.


Děkujeme vám za podporu a přejeme vám skvělý zážitek!

Přejít nahoru