PRAKTICKÉ INFORMACE | Wilkinson v Praze – Imagination Club Tour

VSTUPENKY NA MÍSTĚ
Informace o vstupenkách na místě bude zveřejněna den před eventem.

START AKCE
Vstup se otevírá hodinu před začátkem hudební produkce, tedy ve 21:00. S ohledem na vaše pohodlí a komfort vám doporučujeme přijít včas, vyhnete se tak případným frontám. Vstup do areálu akce je možný od 18 let. Návštěvníci mladší 18 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví rovnou ke vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít v 21:00, abyste předešli zbytečným frontám.

Akreditace a pokladna jsou umístěny vedle hlavního vchodu do klubu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích. 

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti.

LOCKERBOXY A ŠATNA
Lockerboxy je možné zakoupit v předprodeji za 250 CZK / 10 EUR + 100 CZK záloha za klíček a můžete je zakoupit přes následující odkaz. Kapacita jednoho lockerboxu jsou zhruba 4 bundy nebo 3 bundy a jeden batoh. Jeden lockerbox tak můžete využít společně s vašimi kamarády.

V případě zájmu o lockerbox doporučujeme zakoupit jej dopředu, jelikož nemůžeme garantovat jejich dostupnost na místě. 

Mimo lockerboxy bude na místě dostupná i klasická šatna, kde si můžete uschovat oblečení za poplatek 50 CZK nebo batoh / tašku za poplatek 100 CZK.

PLATBY V AREÁLU
V prostorách klubu SaSaZu je možné platit pouze bezhotovostně systémem NFCtron. Návštěvníci při prvním dobití na místě obdrží SaSaZu kartu, pomocí které lze platit na všech barech. Poplatek za první dobití na místě je 30 CZK. Hotovost je možné na kartu dobít v průběhu večera na několika Top-up místech v prostorách klubu.

Doporučujeme všem návštěvníkům využít možnost dobití předem online prostřednictvím odkazu https://bit.ly/SaSaZu_cardCZ a to BEZ POPLATKU!

Spolu s dobitím budete vyzvání k založení účtu NFCtron Pass, ve kterém po dobití najdete QR kód potvrzující vaší transakci. V klubu si pak na jednom z dobíjecích míst vyzvednete kartu s dobitou částkou po předložení tohoto QR kódu.

Kredit, který si dobijete, můžete v klubu SaSaZu utratit i v rámci jiných eventů, které se zde konají do konce roku 2023. Veškeré transakce si můžete navíc kontrolovat v mobilní aplikaci NFCtron. Do 31. 12. 2023 pak můžete požádat o navrácení nevyužitého kreditu na váš bankovní účet.

MAPA AREÁLU

TIMETABLE

MERCHANDISE
Na místě bude k dispozici k zakoupení i náš Imagination merchandise. 

OBČERSTVENÍ
V areálu najdete dostatek barů s nealko i alko drinky. Jídelní stánky nebudou na akci zajištěny.

BEZPEČNOST NA AKCI
O vaši bezpečnost se po celý večer bude starat profesionální team security, která zastává v klubu SaSaZu i funkci hasičské a záchranné služby. Jakýkoliv problém jí tedy neprodleně hlašte. 

HARD & SMART
Na akci se o vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V klubu SaSaZu platí přísný zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Klub SaSaZu se nachází na Holešovické tržnici. V okolí se nachází mnoho zastávek – TRAM Holešovická tržnice, Metro “C” Vltavská (obojí cca 5 minut chůze).

PARKOVÁNÍ
Non-stop parkoviště v areálu nabízí 400 venkovních parkovacích míst s možností vjezdu z ulic Jateční a Komunardů. 1 hodina parkování je zdarma. Každá další započatá hodina 50 CZK/hod vč.DPH

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na event neurychlí.

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast v aftervideu.

 

Přejít nahoru