Praktické informace

IMAGINATION FESTIVAL 2022

Přečtěte si náš kompletní přehled k dalšímu ročníku festivalu, který zahrnuje informace o dopravě, vstupenkách, nebo třeba merchandise. Nesmí chybět ani časové harmonogramy vystupujících umělců, detailní mapu festivalu a mnoho dalších užitečných informací. Praktické informace budeme průběžně aktualizovat.

INFORMACE K REFUNDACÍM

V případě, že se akce neuskuteční z důvodů nařízených vládních omezení, budou vstupenky platné na nový termín. Pokud se akce neuskuteční v plánovaném termínu, budete moci své vstupenky refundovat v časovém horizontu 2 týdnů od původního data akce.

PODMÍNKY VSTUPU

Přesné podmínky vstupu závisí vždy na aktuálních TNO opatřeních a budou upřesněny měsíc před událostí.

MÍSTO KONÁNÍ

Imagination Festival se uskuteční 25. listopadu 2022 v halách 5AB a 5CD pražského PVA EXPO v Letňanech. Parkování je možné na velké štěrkovém parkovišti, blízko vstupu do areálu za 150 Kč. V případě bezplatného parkování je možné parkovat na parkovišti PVA EXPO Letňany u hlavního vchodu za závorou. Více informací o venue si můžete přečíst na TOMTO ODKAZE

VSTUPENKY NA MÍSTĚ

Informace o vstupenkách na místě upřesníme 14 dní před událostí.

VSTUP A AKREDITACE

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji do pátečního odpoledne na našem webu. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu. Nově budou u vstupu 2 kontroly, kdy bude prvně probíhat kontrola potvrzení o negativitě a poté kontrola vstupenek.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

TIMETABLE

Timetable bude zveřejněný měsíc před událostí.

MAPA

Mapa bude zveřejněná měsíc před událostí.

START AKCE

Imagination festival začíná ve 20:00 a končí v 6:00. Doporučujeme Vám přijít včas, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise na stánku, který bude umístěn v hale s Imagination stagí. 

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení.

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

V halách PVA EXPO Letňany je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování. Využijte venkovních prostor mezi halami. Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou Policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci předešli při případné frontě tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

PŘEČTĚTE SI POZORNĚ NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD AKCE ZDE

OFICIÁLNÍ MOBILNÍ APLIKACE WOOW

Pro Imagination festival 2022 jsme se spojili s Woov a vytvoříme pro vás oficiální mobilní aplikaci. Najdete v ní osobní timetable, interaktivní mapu s polohou kamarádů, chatovací místnosti a další vychytávky. Informace o aplikaci budou zveřejněné měsíc před událostí.

PLATBY V AREÁLU

Kartou zaplatíte u vstupu, merchandise stánku a vybraných barech.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

V halách PVA EXPO Letňany je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování. Využijte venkovních prostor mezi halami. Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou Policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci předešli při případné frontě tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

ŠATNA

Šatna bude k dispozici na konci uličky mezi halami, v hale 1. Bude si zde možné uschovat oblečení za 50 Kč/ks, batoh či jiná zavazadla za 70 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč (+100 Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky a zároveň předešli ztrátě / poškození věci. 

MERCHANDISE

V rámci příprav na Imagination Festival 2022 pro vás připravujeme i zbrusu novou kolekci merchandise. Informace o kolekci budeme postupně zveřejňovat v průběhu roku.

OBČERSTVENÍ

K dispozici bude celkem 8 barů. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu bude otevřen jídelní stánek ve venkovní části areálu mezi halami.

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme i letos zálohované kelímky s motivy našich festivalů. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.

TOALETY

Záchody budou umístěny venku v uličce mezi halami a také uvnitř v hale naproti Devastator stagi.

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí naproti vstupu do haly. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

OZVUČENÍ

Imagination drum & bass stage bude ozvučena profesionálním audio systémem od Funktion-One. Devastator stage bude taktéž ozvučena profesionálním audio systémem od L‘Acoustics. Našim návštěvníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově), tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, menší cedule a nápisy. Imagination Festival nevyžaduje žádný dresscode.

 

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám skvělý zážitek!