Praktické informace

IMAGINATION FESTIVAL 2022

Přečtěte si náš kompletní přehled k dalšímu ročníku festivalu, který zahrnuje informace o dopravě, vstupenkách, nebo třeba merchandise. Nesmí chybět ani časové harmonogramy vystupujících umělců, detailní mapu festivalu a mnoho dalších užitečných informací. Praktické informace budeme průběžně aktualizovat.

INFORMACE K REFUNDACÍM

V případě, že se akce neuskuteční z důvodů nařízených vládních omezení, budou vstupenky platné na nový termín. Pokud se akce neuskuteční v plánovaném termínu, budete moci své vstupenky refundovat v časovém horizontu 2 týdnů od původního data akce.

MÍSTO KONÁNÍ

Imagination Festival se uskuteční 25. listopadu 2022 v halách 5AB a 5CD pražského PVA EXPO v Letňanech.

VSTUPENKY NA MÍSTĚ

TIMETABLE

MAPA

START AKCE

Imagination festival začíná ve 20:00 a končí v 6:00. Doporučujeme Vám přijít včas, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise na stánku, který bude umístěn v prostoru u šaten. 

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení.

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

 

VSTUP A AKREDITACE

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji do pátečního odpoledne na našem webu. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu.
Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.

SLEVY ZTP/P

Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). 

OFICIÁLNÍ MOBILNÍ APLIKACE WOOW

Pro Imagination festival 2022 jsme se spojili s Woov a vytvořili pro vás oficiální mobilní aplikaci. Najdete v ní osobní timetable, interaktivní mapu s polohou kamarádů, chatovací místnosti a další vychytávky. Aplikace je ke stažení na woov.to/imagination22

PLATBY V AREÁLU

V areálu bude možné platit kartou i hotově u všech barů i u stánku s merchandise. Při platbě hotově budou přijímány české koruny i eura (kurz 1 € = 22 Kč).

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

V halách PVA EXPO Letňany je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování. Využijte venkovních prostor mezi halami. Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou Policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci předešli při případné frontě tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

ŠATNA

Šatna bude k dispozici  v hale 7. Bude si zde možné uschovat oblečení za 50 Kč/ks, batoh či jiná zavazadla za 70 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 200 Kč (+100 Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny.

OBČERSTVENÍ

K dispozici bude celkem 9 barů. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu bude otevřen jídelní stánek ve venkovní části areálu mezi halami. 

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme i letos zálohované kelímky s motivy našich festivalů. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.

TOALETY

Na místě budou k dispozici dvě WC zóny. Jedna s keramickými záchody v hale s Devastator stage (příchod zvenku z uličky mezi halou 5 a 7). Druhá v uličce mezi halami 4 a 5, kde budou k dispozici jak keramické záchody, tak mobilní toalety. Obě budou pečlivě vyznačeny v mapě.

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí ve vstupní hale 7. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART

Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

DRUG-INFO-SITE

Tentokrát se ke stánku HARD & SMART připojí i projekt DRUG-INFO-SITE, který umožňuje aktivní sběr vzorků šířených a užívaných v České Republice. Sběr vzorků spojený s následnou analýzou obsahu slouží k případným odhalením zvláště rizikových obsahů, varováním před riziky a konzultací problematiky.
Více informací o DRUG-INFO-SITE

OZVUČENÍ

Imagination drum & bass stage bude ozvučena profesionálním audio systémem L‘Acoustics. Devastator stage bude taktéž ozvučena profesionálním audio systémem Funktion-One. Našim návštěvníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

MERCHANDISE

Na eventu bude možnost zakoupit merchandise z nové oficiální kolekce Imagination Festivalu 2022. Merchandise je možné předobjednat již nyní v aplikaci Woov se slevou, merchandise si poté pouze pohodlně vyzvednete na merch stánku. Aplikaci Woov je možné stáhnout zde: woov.to/imagination22

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

OBLEKY & MASKY

Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově), tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, menší cedule a nápisy. Imagination Festival nevyžaduje žádný dresscode.

Na festivale bude také umístěn stánek s festivalovými doplňky, glitters make-upem a copánky od The Glitters. 

TAXI

Budete-li po akci chtít využít taxi služby na cestu domů nebo kamkoliv jinam, doporučujeme telefonicky kontaktovat oficiální taxi dispečink nebo jiné vámi ověřené služby (Bolt, Uber). Za služby taxi vozů vyčkávajících před areálem nijak neručíme.

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám skvělý zážitek!

Přejít nahoru