Praktické informace

IMAGINATION FESTIVAL 2023

Přečtěte si náš přehled praktických informací k dalšímu ročníku festivalu. Praktické informace budeme průběžně aktualizovat v průběhu roku.

INFORMACE K REFUNDACÍM

V případě, že se akce neuskuteční z důvodů nařízených vládních omezení, budou vstupenky platné na nový termín. Pokud se akce neuskuteční v plánovaném termínu, budete moci své vstupenky refundovat v časovém horizontu 2 týdnů od původního data akce.

MÍSTO KONÁNÍ

Imagination Festival se uskuteční 24. listopadu 2023 v halách PVA EXPO v Letňanech.

START AKCE

Imagination Festival začíná ve 20:00 a končí v 6:00. Doporučujeme Vám přijít včas, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise na stánku, který bude umístěn v prostoru u šaten. 

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení.

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

 

VSTUP A AKREDITACE

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji do pátečního odpoledne na našem webu. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu.
Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.

SLEVY ZTP/P

Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). 

Přejít nahoru