PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO PROSTORU

Nedávno jsme si představili jednotlivé stage a umělce, kteří na nich budou vystupovat. Dnes Vás seznámíme s unikátním prostorem pražského výstaviště Letňany, do kterého se Imagination Festival po čtyřech letech vrací. V sobotu 24. listopadu Vám na dvou obrovských stagích naservírujeme to nejdelikátnější z drum & bassu a harder styles v opravdu libovém prostoru.

 

Jednou z hlavních předností výstaviště PVA Letňany je, že je velmi adaptabilní, a proto dokonale uspokojuje naše požadavky. Dovoluje nám tak postavit několikanásobně větší stage i taneční prostor v porovnání s Křižíkovými pavilony, kde se akce konala loňský rok. Pro návštěvníky festivalu to znamená více místa a tím pádem i mnohem větší komfort. Návštěvníci mohou čekat větší bary bez větších front a pohodlné gauče či klasické beersety v rozích každé z hal. Můžete si tak užívat své oblíbené skladby, které hrají vaši oblíbení interpreti na stagi i v případě, že potřebuje dočerpat síly. Zakouřit a ochladit se budete moci ve venkovním prostoru kolem hal. Na festivalu budou k dispozici také lockerboxy a velkokapacitní šatna s minimálně sedmi výdejními místy, tudíž se vložení věcí na šatnu obejde bez většího čekání. Těšit se můžete také na unikátní stage design a skvělou show, kterou zdokonalujeme každý rok! Pro představu připájíme album fotoreportu z ročníku 2014, kdy se Imagination konal v PVA Letňany.

IMAGINATION 2014 PHOTOREPORT PVA LETŇANY

Doufáme, že si nově vydobité území s námi užijete a bude Vám vyhovovat, protože jsme o tento jedinečný prostor usilovali zejména kvůli Vám, našim věrným fanouškům. Věříme, že si nejsilnější ročník Imaginationu vychutnáte do sytosti. Vydejte se s námi na cestu do hlubin vaší představivosti už 24. listopadu na výstavišti v pražských Letňanech!

KOUPIT VSTUPENKY

 

Přejít nahoru