PŘEDSTAVENÍ UMĚLCŮ DEVASTATOR HARDER STYLES STAGE

Pár dní zpět jsme si představili umělce, kteří vystoupí na na drum & bassové Imagination Stagi. Pojďme se nyní podívat na sestavu interpretů vystupujících na Devastator Stagi sedmého ročníku Imagination Festivalu, který se odehraje už 24. listopadu v obřích halách výstaviště v pražských Letňanech.

Pouť Devastator stagí začne slovenský producent Hatom, jež již delší dobu vydává své pecky na labelu Funky Cat, a který se dostal se svým hitem Summer Trippin až do podcastu Hard with Style a do Power Hour na Defqonu.

Mejsi se poprvé předvede v sólo setu na jedné z největších stagí v České Republice. Mejsi začala jako EDM djka, ale postupně si našla cestu k žánru, který všichni tolik milujeme. Připravte se na nadupaný hardstyle set ale možná i něco z její nové tvorby.

Další zástupkyní něžného pohlaví bude talentovaná Mandy z labelu Dirty Workz, která dokázala jedním hitem udělat doslova díru do světa. Díky hitu Raggadrop se z belgické princezny stala královna, která již měla bookingy např. v Austrálii nebo Chile a tentokrát si svou premiéru dá v ČR.

Jako bývalý člen Psyko Punkz již měl možnost hrát jako první hardstylový akt v historii na Imagination festivalu, a to sice v roce 2013. Jeho život ho ale poslal na dráhu sólo kariéry, a proto se na Devastatoru představí Sven Sieperda nyní známý jako Keltek. Jeho tvorba za 2 roky sólo dráhy dobyla obrovské množství fanoušků, užijte si jeho set na Imaginationu!

Hardstylový hrdina českého publika Zatox dorazí tento rok znovu ovládnout obří haly v Letňanech. Italský mistr, který za svou kariéru dosáhl na všechy legendární akce, předvede své nové triky společně se svým MC – Dave Revanem.

Maskovaní vrazi Gunz For Hire se představí na Devastator stagi jako první hardstylový live act v historii. Společný projekt producentů Ran-D a Adaro si za svou kariéru podmanil stage po celém světě. Brutální raw energie dorazí představit to nejlepší z temného hardstylu všem našim fanouškům.

Skotský producent Caine ve své české přemiéře předvede ten nejsurovější raw hardstyle. Temná síla doprovázená brutálními kopáky v podání tohoto vikingského válečníka, dorazí dobýt brány Devastator stage!

Hrdinové, jež stáli při zrodu Harder Styles, si vždy zaslouží své místo v line upu. Za léta jsme hrdí, že jsme již představili takové legendy Hardcoru jako Angerfista, Art of Fighters, Noize Suppressor, Drokze či Day-Már a nyní se k seznamu těchto uznávaných legend přidá i Evil Activities.

Sefa začal svou dráhu producenta v pouhých 10 letech. Od Hardstylu se postupně dostával k rychlejším a silnějším žánrům Hardcoru, kde se jako umělec dokázal najít. Díky těmto zkušenostem a dlouhému tréninku se stal v roce 2018 obrovskou hvězdou, která naplní každou halu či stan na festivalu. I vy si ho budete moci letos užít na naší Devastator stagi!

Poprvé se na Imagination festival objevil akt, který reprezentuje i lehkovážnější stránku hardcoru. Svými nespočty remixů, albem či tzv. ‚Sex Show‘ se dostanou rychle k vašim bránicím a naprosto zníčí vaše nohy. Greazy Puzzy Fuckerz se poprvé představí v ČR! „It’s time, to have sex!“

Devastator stage je známá svou neskutečnou silou, díky které nikoho nepustí domů bez finální popravy. Tento rok se na místo kata postaví za decky italský psychopat Andy The Core ve společném setu s českými Hungry Beats. Jejich naservírovaný zákusek bude připraven k pokrmu ve finálním setu večera.

Celou nocí vás bude doprovázet další z mnoha legend Harder Styles. Máme tu čest představit vám muže, jenž se za svou kariéru předvedl na všech významnějších harder styles stagích a přivedl k životu jednu z největších halových akcí na světě – Qlimax. Nyní se MC Ruffian předvede poprvé i na naší Devastator stagi!

 

Připravte se na dvě gigantické stage s designovými dekoracemi, masivní laser & light show, profesionální ozvučení a jako vždy skvělý line-up. Vstupenky jsou v prodeji v síti Go Out a s každou vyprodanou vlnou se cena zvyšuje.

KOUPIT VSTUPENKY

Přejít nahoru