PŘEDSTAVENÍ UMĚLCŮ IMAGINATION DRUM&BASS STAGE

Sedmý ročník Imagination Festivalu se odehraje už 24. listopadu v obřích halách Výstaviště v pražských Letňanech. Nyní nastal čas představit si jednotlivé interprety Imagination Stage, kteří Vám během této magické noci zboří hranice vaší představivosti.

Imagination Stage bude soustředěna na všechny subžánry drum & bassu v gradujícím konceptu, ve kterém se postupně vystřídá liquid s hlavním proudem drum & bassu, následně jump upem, neurofunkem a celý večer zakončí to nejlepší z temného drum & bassu.

Poprvé se na Imaginationu představí domácí objev QO, který plánuje zahrát to nejnovější ze své neurofunkové tvorby. Pokud vám jméno Holotrope ještě nic neříká, doporučujeme vám si poslechnout jeho tvorbu.

 

Na naší stagi nebude chybět ani jeden z nejtalentovanějších domácích djs současnosti. Symplex je považován za jednoho z nejrychleji rostoucích djs české drum & bassové scény a jeho sláva se postupně šíří do všech koutů České Republiky.

To nejlepší z melodického liquid drum & bassu, zaručí ikona značky Liquicity, úžasný Maduk. Mark se vypracoval za posledních několik let na úplnou špičku ve svém oboru a z malého labelu dokázal vytvořit silnou konkurenci zvuku Hospital Records.

Svoji premiéru na Imagination Festivalu budou mít letos představitelé ostrých tanečních beatů, anglické duo The Prototypes, reprezentanti Viper Recordings. Na jejich hity jako „Rocket Guns Blazing’“ a „Pop It Off“ asi už nikdy nezapomeneme.

Imagination konečně přivítá i ikonu jump up drum & bassu, dje a producenta Mackyho Gee, který se momentálně těší velké oblíbenosti po celém světě a jeho skladby zaznívají v setech i naprosto odlišných žánrů elektronické hudby na obrovských festivalech.

Fanoušci neuvěřitelných dj mixů, které vždy překvapí nejednoho z nás, bude čekat odjištěná tikající bomba jménem A.M.C. Alex již několik let úspěšně obhajuje titul Czech Drum & Bass Awards v kategorii nejlepší drum & bass DJ a je o něm dobře známo, že Imagination je jeho srdcovka.

Po několika letech nebudou chybět na stagi ani novozélandští The Upbeats, kteří si po svém prvním vystoupení na Imaginationu v roce 2012 české publikum doslova zamilovali. Do Prahy se tak moc těší a vy si budete moci vychutnat i jejich nejnovější skladby a kolaborace např. s velikány jako je Noisia.

Po The Upbeats se na návštěvníky Imagination Stage snese temnota. Emperor přiveze do Letňan to nejnovější ze své neurofunkové produkce na Critical Music, tentokrát si ho naši návštěvníci budou moci vychutnat konečně i v sólo setu.

Do rytmů opravdu tvrdého neurofunku ponoří publikum holandský Pythius reprezentující label Blackout, který si zahraje v exkluzivním versus setu s rychle rostoucím ruským projektem Gydra, jež se zasloužil v roce 2018 o pořádné zemětřesení na drum & bassové scéně.


Vykoupení naleznete ve finálním setu projektu 3RDKND, který vám v podání Donnyho, Katharsyse a Forbidden Society otevře brány do nejtemnějších koutů drum & bassu.

Připravte se na dvě gigantické stage s designovými dekoracemi, masivní laser & light show, profesionální ozvučení a jako vždy skvělý line-up. Vstupenky jsou v prodeji v síti Go Out a s každou vyprodanou vlnou se cena zvyšuje.

KOUPIT VSTUPENKY

Přejít nahoru