Představujeme Imagination: Daylight Gathering

Po více jak roce, kdy jsme se nemohli sejít na naší milované Imagination, jsme se rozhodli připravit si pro vás menší letní setkání s názvem Imagination: Daylight Gathering, kterou vás chceme odměnit za vaši nehynoucí podporu. Denní akce proběhne během dvou dnů 16. a 17. července ve venkovních prostorách industriálních Ledáren Braník v Praze poblíž barrandovského mostu a potrvá od 14 hodin odpoledne do 22 hodin večer.

Milí fanoušci Imagination,

Od posledního Imagination Festivalu uběhlo více než 12 dlouhých měsíců a my pro vás konečně máme dobré zprávy! I přesto, že i nadále věříme listopadovému termínu tohoto roku, jsme se rozhodli odměnit Vás menším letním setkáním pod hlavičkou Imagination. To se uskuteční 16. a 17. července v industriálních prostorách Ledáren Braník v Praze. Přijďte si s námi užít dva dny plné DNB a Harder Styles!

Hudební program již máme rozpracovaný a snažíme se ho pro vás vymyslet co nejzajímavěji dle aktuální situace. Tentokrát nebude rozdělen mezi dvě stage, ale mezi jednotlivé dny dle žánrů – pátek bude ve znamení harder styles a sobota ve znamení drum & bassu. Těšit se můžete nejen na lokální, ale i zahraniční jména.

Už teď se nemůžeme dočkat, až se s vámi konečně setkáme a společně strávíme 2 dny poslechem drum & bassu a harder styles. I tentokrát navíc budeme bořit hranice naší představivosti – společně totiž zažijeme první letní denní akci!

Předprodej vstupenek na Imagination: Daylight Gathering bude spuštěn v síti GoOut příští pondělí, 31. května. Protože nám jde především o vaši bezpečnost, kapacita vstupenek bude omezena dle aktuálních nařízení vlády, a proto doporučujeme s nákupem neváhat. Nezapomeňte sledovat sociální sítě a webové stránky Imagination, kde se informace o předprodeji a line-upu dozvíte jako první.


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


 

Přejít nahoru