PŘEDSTAVUJEME STAGE IMAGINATION FESTIVALU!

Letošní ročník Imagination Festivalu vám přináší 4 haly v nichž najdete tři stage s více jak 170m2 LED panelů, designovými dekoracemi, masivní laser & light show a profesionální ozvučení od L’Acoustics, Noisecontrol Audio a Funktion One. Unikátní stage design festivalu vám přináší IMI Dance. Imagination Mainstage #1 bude soustředěna na všechny subžánry drum & bassu v gradujícím konceptu od liquid funku po neurofunk. Devastator Mainstage #2 ocení především příznivci stylů jako je hardstyle, rawstyle, hardcore a frenchcore. Neurofunk Will Never Die goes Extreme stage #3 se zaměří na vyznavače neurofunku, hardcore drum & bassu, darkstepu, techstepu a hardtechna. Široká škála zahrnutých stylů nabízí různé cesty festivalem, které si představíme v týdnu před začátkem akce. Večer si tak můžete naplánovat od jemných rytmů až po to naprosto nejtvrdší, ale i naopak. Předprodej oficiálního merchandisu s letošními motivy festivalu je spuštěn od soboty na naší stránce „Merchandise“. Připravte se na nezapomenutelnou audiovizuální show a další ročník festivalu, na který se všichni celý rok tak moc těšíme!

Imagination Stage

MAIN STAGE 1: IMAGINATION

Hlavní drum & bassová stage Imagination Festivalu představí gradující koncept, kde si budeme moci vychutnat subžánry drum & bassu začínající ve vodách liquid funku s vystupujícímí jako je stoupající český Madface, oceňovaný holandský Maduk či britská ikona Dimension. Jejich poslední skladby vyvolali na drum & bassové scéně velké ohlasy a Dimension se již dostal i do českých rádií. To nejlepší z liquid soundu dnb zaručí brazilská ikona Dj Marky, která se na scéně pohybuje již více jak 20 let! Vyvrcholení jemnější části večera zaručí belgický Netsky a jeho MC Script, kterého není potřeba představovat. Po konci Netskye přijde temnota a stage se ponoří do rytmů neurofunku, které přiletí reprezentovat ve světové premiéře exkluzivního 90 minutového versus setu holandští Black Sun Empire a rakouský Mefjus! Na jejich mixdown jsme všichni moc zvědaví, jelikož propojení zvuku Blackoutu a Criticalu v jednom setu by mohlo přinést mnoho zajímavých momentů. Na smršť od BSE s Mefjusem naváže  v dalším exkluzivním 90 minutovém versus setu legendární Audio a americký Gridlok. Stage bude uzavírat June Miller a dvojka nejznámějších českých dj’s – Pixie a Suki. Na stagi můžete očekávat velkou audiovizuální show, kterou zaručí více jak 70m2 LED panelů a na které bude promítat naše oblíbená parta vizualizéru z Oko3. Nebude chybět ani masivní laser & light show. Stage bude jako každý rok ozvučena profesionálním audiosystémem od L’Acoustics.

Devastator Stage

MAIN STAGE 2: DEVASTATOR

Hlavní harder styles stage představí taktéž gradující koncept, ovšem v naprosto odlišných vodách. Budete si moci vychutnat všechny žánry hardstylu, které budou reprezentovat domácí dj’s jako George Crusher či Maicuss. Do České Republiky přiletí poprvé v historii ikona světového hardstylu – holandský dj a producent Brennan Heart. Po jeho setu však na stagi zavládne temnota. V rytmu raw hardstylu se poprvé představí holandská legenda – Dj Adaro (polovina projektu Gunz 4 Hire) a zajistí tak plynulý přechod mezi hardstylem a hardcorem. Po jeho setu se mixu chopí headliner večera, autor poslední hymny k festivalu Dominator a Masters Of Hardcore – Tha Playah. Jeho nekompromisní mix tak budete moci zažít v České Republice na vlastní kůži poprvé v historii. Po Tha Playah vystoupí ukrajinská kráska Miss K8, jež se proslavila např. loňskou hymnou festivalu Dominator „Metropolis Of Massacre“. Po Miss K8 již přijde na scénu král temnoty – sám Angerfist, který rozporcuje dav v ranních hodinách na Devastator stagi těmi nejtvrdšími tracky a připraví tak publikum na apokalypsu, kterou přinese frenchcore duo The Braindrillerz. Uzavírací set bude patřit českým Hungry Beats, kteří se prezentují svými tracky na pomezí uptempo hardcoru a terroru. Stage bude hostovat holandský MC Nolz, který má za sebou spolupráci s těmi nejznámějšími hardcore a raw hardstyle producenty. Devastator stage letos představí unikátní designovou dekoraci, obrovskou laser & light & LED show a poprvé bude ozvučena hutným zvukem od Noisecontrol Audio.

Imagination Crowd

STAGE 3: NEUROFUNK WILL NEVER DIE GOES EXTREME STAGE

Rozhodli jsme se, že letos věnujeme návštěvníkům poprvé možnost tančit na neuro vlně po celou dobu festivalu. Třetí stage festivalu letos však v polovině noci výrazně přitvrdí, na své si tedy přijdou i fanoušci hardcoru. Začátek večera rozproudí reprezentant komunity Neurofunk Will Never Die – český dj N:Force, na jehož set navážou známí čeští producenti QO a A-Cray. O půlnoci přijde na scénu čerstvá krev na neurofunkové scéně – holandský Pythius, který vydává na labelu Blackout. Po jeho show budete moci ochutnat sprchu tvrdšího drum & bassu od italského Mazteka, který bude končit zhruba ve stejnou dobu, kdy budou začínat na main stagi #1 Black Sun Empire ve versus setu s Mefjusem. Po Maztekovi přijde na řadu ten nejtvrdší drum & bass reprezentovaný králem mashupů s obrovským hudebním přehledem – německým Panaceou! Jeho show je pro mnohé návštěvníky zážitek do konce života, doporučujeme tak nahlídnout na stage alespoň jednou během jeho 90ti minutového setu. Nám všem již dobře známá ruská dvojice Gancher & Ruin přijde na scénu po Panaceovi ukázat, že limity hardcore drum & bassu ještě pořád nebyly zcela vyčerpány. Bouři na stagi zakončí česká hardtechno djka B.unq, která představí to nejlepší ze světového schranzu a těch nejtvrdších rytmů techna. Audiovizuální úlet můžete čekat i na této stagi, bude na vás čekat více jak 50m2 LED panelů, masivní light show a náš skvělý team vizualizérů. Stage bude ozvučena profesionálním audiem od Funktion One.

Pokud jste došli až sem, je vám vcelku jasné, jak bude vypadat časový rozpis djs. Zveřejníme ho tradičně týden před festivalem.

Vstupenky jsou dostupné do 2.10.2015 za nejlevnější cenu 890,- Kč + poplatek v síti Ticketportal. Poté se cena zvýší na finálních 990,- Kč + poplatek v předprodeji.

KOUPIT VSTUPENKY

Už zbývají jen necelé tři týdny a uvidíme se opět po roce v Praze. Nemůžeme se dočkat až to zase vypukne. Dejte vědět svým přátelům, Imagination Festival je tady!

 

Těšíme se na Vás!

Přejít nahoru