PŘINÁŠÍME VÁM 15 HODINOVÝ OUTDOOR RAVE

V sobotu 18. srpna 2018 se letní areál Svojšice otřese v základech, protože se na místě uskuteční ultimátní 15 hodinová párty s názvem OUTDOOR RAVE.

Organizační týmy Imagination a Exploration Festivalu spojily své síly a připravily letos pro Vás tento jedinečný rave pod širým nebem. Jedná se v podstatě o nultý ročník letní verze Imagination Festivalu, který jsme si všichni přáli už dlouho. Z lásky ho pro Vás uspořádáme a to se vstupným zdarma.

Obstarání vstupenky bude velmi jednoduché. V sekci vstupenky najdete registrační formulář, kde je nutno vyplnit jméno, příjmení, e-mail a věk účastníka festivalu. Poté Vám bude zaslán potvrzující e-mail s instrukcemi na další postup. Vyplnění formuláře nezabere více jak minutu. Dva týdny před událostí Vás pak vyzveme na potvrzení své registrace e-mailem a po následném potvrzení Vám bude zaslána vstupenka s QR kódem. Jednoduché jak facka!

Na OUTDOOR RAVE budou dvě stage, přičemž jedna bude drum & bassová a druhá bude v rámci zachování konceptu věnována harder styles. Bude to tak jediná outdoorová akce v České Republice, která letos spojí tyto dva hudební žánry pod širým nebem. Line up pro obě dvě stage bude zveřejněný v průběhu května.

 

PRO VOLNÉ VSTUPENKY SE REGISTRUJTE ZDE: VSTUPENKY

 

Budeme se na Vás těšit 18. srpna ve Svojšicích!

IMI Dance

 

Přejít nahoru