BACK TO TOP

PROHLÁŠENÍ OHLEDNĚ ZRUŠENÍ TERMÍNU LIQUICITY PRAGUE 2020

Je nám velmi líto, že musíme oznámit zrušení termínu nadcházející Liquicity Prague 2020 plánované na 28. března 2020. K tomuto kroku jsme museli přistoupit na základě mimořádného opatření ministra zdravotnictví, kterým se s platností od úterý 10. března 18:00 zakazují všechny kulturní akce nad 100 osob. Neočekáváme, že by se tato situace během dvou týdnů změnila, a proto jsme se rozhodli informovat vás co nejdříve.

Akceptujeme zrušení kulturních akcí většího rozsahu jako prostředek ochrany zdraví našich návštěvníků a fanoušků. V současné situaci nemůžeme s jistotou říci, jak dlouho bude toto opatření trvat. Budeme se snažit Liquicity Prague 2020 uspořádat ještě tento rok, abyste nepřišli o show, na kterou čekáte. V případě potvrzení nového termínu vás budeme neprodleně informovat. Pokud by se nám nepodařilo pro Liquicity tento rok najít další termín, bude vám vráceno vstupné v plné výši.

Během následujících 14 dní oznámíme na webu a sociálních sítích další informace, které se budou týkat i možností vrácení vstupného