PRVNÍ FÁZE LINE-UPU JE TADY!

Je to tak! S letošním zimním Imagination společně 22. listopadu odstartujeme jubilejní desátou edici festivalu hudebních žánrů Drum&Bass a Harder styles. A budeme slavit ve velkém. Opět jsme si pro vás připravili prověřené prostory PVA Expo Letňany. Ohromná hala, perfektní zvuk, dechberoucí atmosféra. Prostě vše, na co jste od nás zvyklí.

Ačkoliv je hudební festivalová sezona v plném proudu, my se už pečlivě připravujeme na podzim. Díky tomu vám můžeme už teď nabídnout první ochutnávku toho, co svými beaty a kopáky rozduní Prahu.

Jako vždy pro vás máme připravena dvě stage. Imagination stage bude celý večer a noc do sound systémů distribuovat Drum&Bass. Devastator stage se zase postará o všechny, kteří chtějí nechat duši na Harder Styles. Ale už dost řečí. Připravte se, první vlna interpretů je tady!

Imagination stage se bude moci pochlubit opravdovým hudebníkem. Current Value si totiž vytvořil a sám naprogramoval vlastní controler, na který jen on dokáže zahrát tak osobitě. Ani o procento méně osobité není ani producentské duo Koven. Frontmanka Katie, která ve svých vystoupeních i zpívá, zanechala skvělý dojem na zaplněném hlavním podiu na nedávném Beats for Love. Z české scény se dostaví úspěšný ostravský producent liquid DnB Madface, kterého můžete znát například z labelu Liquicity. Silnou atmosféru svými epickými a výraznými synthy doplní Muzzy.

Devastator stage už také zná svá první jména. Tolik oblíbený maskovaný vrahoun opět potěší fanoušky hardcoru. Král u toho prostě nemůže chybět. Angerfist měl vždy plný parket a jeho brutální beaty určitě nezklamou ani tentokrát. A když už máme krále, přidáme kmotra. Tentokrát ale hardstylu, jak se občas Technoboy přezdívá. Dorazí totiž TNT, duo Technoboy a Tuneboy. Energicky vystupující legendy hardstylu nedávno vyloupily přední příčky hardstylové hitparády se svým trackem Teknogym 2k19. Tak čelenky s sebou a jde se cvičit! Do třetice všeho hard představujeme Deadly guns. Máte rádi pop music? Tak to asi nebude nic pro vás, protože jeho hardcore s prvky metalu by vám asi utrhl uši. Přijďte to zkusit!

První odhalení je za námi a pokud jste už teď tak nažhaveni jako my, není nic lehčího než si koupit vstupenku. Základní vstupné je aktuálně od 759 Kč a lístek koupíte pohodlně přes prodejní síť GoOut.


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT 

Přejít nahoru