BACK TO TOP

PRVNÍ FÁZE LINE UPU JE VENKU!

Imagination Festival zveřejňuje první jména ze svého mohutného line upu! Letos festival oslaví své šesté výročí a kromě dvou hlavních stagí představí i novou třetí stage, kde se potkají subžánry drum & bassu. Všichni naši fanoušci se můžou těšit na to nejlepší z drum & bassu a harder styles. Připravili jsme si pro vás jak nová jména, tak i legendy, které zásadně přispěly k vývoji světové scény. Festival nabídne letos tři stage: Imagination Drum & Bass Mainstage #1, Devastator Harder Styles Mainstage #2 a novou třetí Knockout Stage #3.   Nyní zveřejňujeme první ze tří fází line upu. Druhou můžete očekávat v půlce srpna, třetí začátkem září.

Imagination Drum & Bass Mainstage #1

1Imag Imagination Mainstage #1 představí jména jako stále stoupající Delta Heavy, venezuelského Zardonica, exkluzivní versus set Mazteka s Gridlokem či talentovaného kanadského nováčka Bensleyho.  

Devastator Harder Styles Mainstage #2

4Devastator Devastator Mainstage #2 představí italskou hardcorovou legendu Noize Suppressor, polský raw hardstylový projekt Regain a uptempo djku Estasia.  

Knockout F#ck Genres Stage #3

Knockout

Třetí Knockout Stage #3 stage představí jumpupové hvězdy DJ Guv, Levela či Annix a zástupce toho nejtemnějšího francouzského drum & bassu – Katharsys. Ke všem stagím přibude v následujících týdnech mnoho dalších jmen.   VSTUPENKY JSOU V PRODEJI V SÍTI GOOUT ZA 990 Kč včetně poplatku do 31.8.2017 – KOUPIT VSTUPENKY BALÍČKY S HOTELY JSOU K DISPOZICI V SÍTI FESTICKET. OFICIÁLNÍ UDÁLOST NA FACEBOOKU NALEZNETE ZDE. Letos nabízíme i combo vstupenky se sobotní Transmission, najdete je v síti Festicket. imagination-flyer-friall-1faze-A1 (1)   Aftermovie Imagination Festival 2016:   Těšíme se na Vás! IMI DANCE