ROZESÍLÁME PROMO – NAPIŠTE NÁM!

Chcete podpořit Imagination Festival a přidat ruku k dílu? Jako každý rok vám nyní dáváme možnost stát se součástí festivalu a nechat si poslat propagační materiály! Vylepte plakáty s kompletním lineupem a rozneste letáčky po nejbližších klubech, škole či festivalech.

První možnost jak nám pomoci je roznos letáčků po vašich oblíbených klubech, ve škole a na dalších podobných místech. Dostanete od nás 100 letáčků, tři plakáty a samolepky.

 

 

PROMO BALÍČEK č.1
1) 100-200 letáčků Imagination oboustranných s celým lineupem
2) 3 plakáty ve formátu A1
3) Samolepky

Druhou možností je pomoci nám s výlepem ve vašem městě, školách či klubech spolu s roznosem letáků. Poštou vám pošleme 5 až 50 plakátů, 200 letáčků a samolepky.

PROMO BALÍČEK č.2
1) 20 plakátů ve formátu A1
2) 100-200 letáčků
3) Samolepky

Pokud chcete roznést více letáčků / vylepit více samolepek, zmiňte se o tom prosím do emailu. Pokud chcete pro Imagination lepit více jak 20 plakátů (50+) s fotoreporty, prosím ozvěte se také na email níže, budeme vám vděční!

Na Slovensko z důvodů velmi drahé mezinárodní pošty můžeme odesílat promo materiály pouze vybraným zájemcům. Děkujeme za pochopení.

JAK PROMO MATERIÁLY ZÍSKAT?

Pošlete nám email ve formátu:
Adresa: fans@imaginationfestival.cz
Předmět: PROMO
Obsah emailu:
1) Město, ze kterého pocházíte a kam byste rádi letáčky rozdali, případně jejich počet
2) Hudební styl který máte nejraději
3) V případě výlepu – zkušenosti s výlepem, případně fotky z minulých výlepů a města kde byste chtěli plakáty vylepit a jejich počet
4) Celé jméno, ulici, číslo, město a poštovní směrovací číslo

Prosíme vás v případě zaslání většího množství plakátů o opatrné rozbalování role – je snadné plakáty potrhat. Promo balíčky Vám přijdou v první polovině září.

Děkujeme vám mnohokrát za váš zájem! Vy tvoříte Imagination, těšíme se na Vás už 16. října na výstavišti v pražských Holešovicích!

Přejít nahoru